Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovi menza. Nálatok mennyibe...

Ovi menza. Nálatok mennyibe kerül? Szereti a gyermek? Milyen ételek vannak?

Figyelt kérdés

Most kezdtük az ovit, 1.5 év bölcsi előzte meg.

A menza majdnem duplája, a kaja kritikán aluli.

Többen jeleztük, hogy nem tartanánk rá igényt, de az intézmény nem vállalja, hogy mást egyenek, nem lehet vinni.


2022. szept. 9. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

nálunk 620ft/nap az étkezés.

15 400ftot fizettem erre a hónapra.

A sulisomnak is ennyit fizetek, ugyan onnan hozzák. Nálunk a kaja nem rossz, legalábbis az én gyerekeim megeszik többnyire. De pl tegnap láttam h az uzsonna akkora vajas "zsemle" volt mint nagyanyám pogácsája...

Az oviban panaszkodtak az óvónők h a gyerekeknek az adagja csökkent, ha gyümölcsöt kapnak, akkor már csak egy fél jár (fél banán, fél alma stb)

2022. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk ingyenes mindenkinek és nagyon finom, változatos a reggeli és az ebéd is, jó adagok. Reggelire tea, karamellás tej, sima tej, ebéd legenyfogo, paradicsom, gyümölcs, zöldség, fokhagymakrem leves, gyrosos hús, babfozelek csirkemajjal, brassoi, paprikás krumpli, Uzsira szendvics, mogyorokremes, vajas, szalamis. A héten ezek voltak.
2022. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
580 Ft/nap, változatos ételek, volt amit kóstoltam, egész finoman főznek. Nagyok az adagok is, és mindenből lehet kérni repetát is.
2022. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
2-es, ez jól van helyileg? Melyik ovi?
2022. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Bölcsi 490 Ft/nap volt. Ovi 820 Ft/nap lett.

Eddig heti 3 leves nap, most 1.

FÉL szelet barna kenyér vagy magvas zsemle. Tegnap egy szem dió méretű szilva volt a fél szelet vajaskenyér mellé.

Szalámis kenyéren nincs mindig vaj.

A magvas zsemlés uzsihoz eddig tojás volt, vagy joghurt most egy karika paprika.

Nem minden főzelékhez van hús, amihez eddig volt. A héten 2x van spenót…

Tea még van, a kakaót/tejet elvették.


Ugyan az az intézmény amúgy.

2022. szept. 9. 14:07
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk is igyenes mindenkinek. Finom és bőséges adagok.
2022. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
A bölcsiben 800Ft/nap volt, ez magánbölcsi volt. Az oviban most 825 Ft/nap. Szereti a gyerek és változatos, plusz a gyümölcs egész nap elérhető, ki van rakva egy asztalra és szabadon ehet aki akar. Ahol anyám dolgozik oviban, ott 750 Ft/nap és most vette át "mr okosabb vagyok mint Zuckerberg" cége az étkeztetést, azt mondta finom, csak nem használnak semmi sót és a gyerekek nem eszik meg.
2022. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os válaszoló vagyok. Nálunk hétfő tésztás nap, kedd főzelék, szerda rízs vagy krumpli hússal, csütörtök kelttészta, péntek tokány,pörkölt stb. körettel. Mindennap van leves is. Reggeli zsemle vagy kenyér felvágottal, zöldséggel és teával. Keddi reggeli a kivétel, mert akkor kuglóf/kalács tejjel/kakaóval. Kb. 2 hetente beraknak egy virslit is reggelire vagy hamburgert. Uzsi hasonló, mint a reggeli, de ott mindig olyan van, amit el lehet csomagolni, ha valaki korábban megy haza. Gyümölcsöt is szoktak kapni.
2022. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ovi 593, diétás: 779

Suli 729, diétás 954

Egyébként ugyanazt eszik, csak az adag elvileg nagyobb a suliban. Nem főznek rosszul és elég is.

2022. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Felénk 600 Ft a napi étkezés

88 Ft a reggeli és az uzsonna (1 szelet teljes kiőrlésű kenyér/zsemle felvágottal vagy zöldségkrémmel, változatosan, 424 Ft az ebéd (leves, főzelék + hús) adagot nem láttam, de annyira még nem éhes a gyerekem ovi után, igaz még csak kiscsoportos.

Gyümölcsöt is kapnak 2 naponta, de mi szülők is hordunk be, azt hiszem tízórainak

2022. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!