Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha sokat fogunk ingázni...

Ha sokat fogunk ingázni külföldre, akkor mi lesz az óvodával?

Figyelt kérdés
Van valaki ilyen helyzetben?
2022. okt. 12. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az óvodával szerintem semmi. Nálunk legalábbis ez egyáltalán nem volt probléma, de gondolom, a vezetéstől függ. Mennyi időre fogtok sokat ingázni?
2022. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néhány hónap itt, néhány hónap kint, több éven át, projektmunka miatt. Az se biztos, hogy csak egy országba fogunk kimenni. Ilyenkor hogy alakul az óvodakötelezettség? Hiszen azt nem tudjuk teljesíteni, csak esetleg, ha valakivel valamelyik helyen fixen ottmarad a gyerek, de azt nem szeretnénk. Ti beraktátok arra a néhány hónapra, míg itthon voltatok?
2022. okt. 12. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább a sulinál lesz szívás, de ott is valamennyire megoldható a magántanulással. Ha az életvitelszerű hely továbbra is Magyarország (minimum fél évet tartózkodtok itt összesen az adott évben), akkor szerintem be kell adni arra az időre, és érdemes is, ha a gyerek habitusa is olyan. Mi külföldön nem adtuk be, de hiányzott neki ott is nagyon a közösség.
2022. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!