Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más gyereke is elfárad hét...

Más gyereke is elfárad hét vége felé?

Figyelt kérdés
A lányom kiscsoportos. De észrevettem, hogy hét vége felé, csütörtök környékén már egyre nehezebben ébred fel, nyűgös, hisztis. Másnál is van így? Ez normális? Hogyan lehet segíteni neki, hogy könnyebb legyen neki?

2022. okt. 21. 07:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Az én gyerekeim sajnos nem fáradnak el 🥴


Esetleg a dokit felhívhatod hogy étrendkiegészítőt tud e ajánlani, amiben van b6

Kicsit előrébb hozni szerdától a fektetést.

Ennyi jutott eszembe most😅

2022. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Kiscsoportosnál természetes ez. Pláne, ha most kezdte, másfél hónapja óvodás csak.

Hánykor kell kelnie munkanapokon?

Hánykor fekszik le, ha másnap óvoda van?

Óvodában ebéd után szokott aludni?

2022. okt. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk fordítva, hét elején nyűgös, csüt péntek már jól kel, tudja hogy mindjárt hétvége.

Bölcsis volt 1.5 évig, ott sose volt gond. Egyik nap sem. Imádta.

Ovival már sajnos nem egészen így alakult, nehezebbek a reggelek.

2022. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Én Asperger szindrómás vagyok. Mindig is lefárasztott a társaság. Már gyerekkorban is. Nem azt mondom, hogy ő is az, elég ha introvertált típus. Kimerítő órákig csoportban lenni, szocializálódni, amikor az ember legkevésbé sem vágyik rá. Nem mindenki szeret másokkal együtt játszani. Ezt nem úgy hívják, hogy normális / nem normális dolog, hanem egyéni szükséglet, igény. Nem lehet mindenki ugyanolyan. Nem élvezheti mindenki ugyanazt. Én is pár napig még bírom a munkahelyet, utána minden bajom van. Ha nem volt a gyerek mindig ilyen, akkor valóban lehetőség a hiánybetegség is vagy más betegség. Lelki eredetű is akár. Vagy az is lehet, hogy nem érzi ott jól magát, mert a magyar ovik, sulik többsége tekintélyelvű szar, ehetetlen kajával, elavult és unalmas tananyagokkal. Őszintén megmondom, nem sok gyereket ismerek, aki lelkesen jár be.
2022. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém is elfárad, pedig nagycsoportos. Most szerdán kezdett el nagyon hisztizni, nem akar ott aludni, stb., hétfő, kedd teljesen oké volt. Óvónő azt mondta, hogy ha tehetem néha ne vigyem hét vége felé, így tegnap ovi helyett játszóházban voltunk és ma tényleg nyugodtabb.
2022. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, de nálunk hétvégén is akkor kelnek, mint hétközben, pedig nem bánnám, ha aludnának még egy kicsit. Ritkán alakul úgy.
2022. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a középős is elfárad hétvégére.Előbb kel, nincs lustizás hanem tényleg haladni kell a dolgokkal és hétvégére ez lemeríti.Sok mindent szerintem nem lehet tenni, ez nekik kb olyan mint a munkahely.Amúgy ahogy a 6 írja, hétvégén mikor tényleg aludhatna sokszor felkel ovis reggeli időben:D
2022. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyem harmadikos,igen csutortok pentek fele faradt,fekete karikas szemekkel kel sokszor,pedig idoben fekszik le s kb 10 orat alszik. Miota sulis. Elsőben du neha el is aludt itthon. Oviban nem volt ilyen, ott aludt ebed utan. Van aki ilyen tipus. 🤷
2022. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tavaly kezdte az ovit, de nyáron nem ment, mert itthon vagyok a kicsivel. Hat óra körül keltem, este nehezen akar elaludni, hiába megyünk még ovi után sétálni, játszótérre. Van, amikor 10 óránál előbb nem alszik el. Oviban alszik. A társasággal nincs probléma, szereti a közösséget. Hétvégén nem kel korán. Tavaly is ilyen volt, akkor azt gondolom, ez idővel javul. Vitaminokat szed rendszeresen.
2022. okt. 21. 09:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy aki megoldási lehetőséget is ajánl az le van pontozva 🤔
2022. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!