Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintem nem jól lett kezelve...

Szerintem nem jól lett kezelve az esett az óvónő részéről ? Mit kellet volna tennie?

Figyelt kérdés

Gyermekem ovitársa egymás után többször megverte úgy hogy a gyermek befulladt nem kapott levegőt ,de az ovónő nem hívott fel úgy hoztam haza a gyereket hogy én erről nem tudtam .Reggel megkérdezi az óvónő mesélt e nekem a gyerek mi történt tegnap ,mondtam nem .Elmesélte ,hogy

többször neki támadt rosszul lett .Én szóltam a másik anyukának hogy szóljon a gyerekére , és mondtam az óvónőnek,hogy különítsék el őket.Persze megint meg verte az udvaron ököllel ütlegelte ,de erről nem szólt az óvónő a gyerek mondta el .

Zavar ,hogy semmilyen együtt működést nem tapasztaltam az óvónőtől ,miért nem szólt nekem akkor mikor rosszul lett a verés következtében,hogy be mennyek érte és megnyugtasam, haza vigyem, miért a gyerekre bízza hogy szólt e, mért történt az meg hogy többször egymás után is rosszul létig ütik ? Nagyon zaklatott vagyok .


2022. okt. 28. 00:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Es te meg ezek utan oda jaratod a gyereket? Azonnal masik ovi!!!

Olyan maradando karosodas lesz a gyerekben!

Olyan ideges lennek, nehez lenne visszafogni hogy ne verjem agyon azt a kolykot aki bantotta a gyerekem.

Az ovodat meg feljelentenem

2022. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Számomra óvónőként ez felfoghatatlan. Ilyen hol történik, az ország mely részében? Nem akarom elhinni, hogy óvodás gyerek ilyenre képes. Itt nekem valami sántít?!
2022. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nekünk még a kisebb incidensekről is mindig beszámoltak, nemhogy verésről és rosszullétről.
2022. okt. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Kitűnő szakemberek. Ja, nem.
2022. okt. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

Szuper, tehát te tudod távvezérelni és távnevelni a gyereked? Mégis hogy várhatod el a másik anyukától, hogy tegyen bármit is, ott sem volt?

Az óvónőnek sem kell minden szarral felhívnia és hazahozatnia veled a gyereket. De igenis ott kellene állnia és nevelnie kellene mindkettőt, a tiédet ugyanúgy mint a másikét. Ez lenne a dolga, nem veled jajongani vagy a másik anyukát felelősségre vonni, ahogy te tetted.

2022. okt. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Rosszul létig verik egymást a gyerekek egy óvodában????????


És ezt az óvónők nem veszik észre, hogy megakadályozzák???


És ennek nincs nyoma, amit te észre vennél a gyereken????


És miről beszélgettek délután, miért nem mesélte el ezt neked a gyereked???


Ne haragudj, de bennem millió kérdés és az értetlenség tombol.


Ja, és ha a rendőrségen még nem is, de biztosan bejelentettem volna már az esetet a gyámügyön, a családsegítőnél, a jegyzönél és a fenntartónál, hogy nézzenek már utána az óvódának/ óvónőnek és a gyerek családjának is.

2022. okt. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Enyhén szólva túl van ez dramatizálva, szerintem.

Az óvodásom nekem is mond olyanokat, hogy a másik "ki akarta tépni a lábát" aztán kiderül, hogy csak meghúzták a zokniját. Nincs itt ekkora dráma szerintem, csak anyuci pici fia rátesz egy lapáttal a dolgokra, ő meg elvárja, hogy mindenki dobjon el mindent, mert a gyereke megjött az oviba. Az óvodás fiúk igen, agya-bugyálják egymást. Ettől még nem lesz senki sem rosszul, csak ha rájátszik. Biztos megszokta, hogy otthon ugranak neki minden szóra, aztán bent meg nem ugranak. Vannak gyerekek, akik hányásig siratják magukat, ha nem kapják meg amit akarnak. Alapvetően elosztanám öttel, ami itt elhangzott.

2022. okt. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
#7-esnél a pont. 👍
2022. okt. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Ha minden verekedő óvodás esettel megállítanák a szülőket az óvónők, akkor ezzel telne el az egész hetük. A gyerekek verekszenek. Mindig is így volt, ezután is így lesz. A tiédnek is meg kell tanulnia megvédenie magát. Így kezdődik.
2022. okt. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Teljes mértékben egyetértek a 7-essel. Szerintem ne az óvónőnek támadj neki, egyértelmű, hogy ha annyira rosszul lett volna a gyereked, akkor szóltak volna.
2022. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!