Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Születésnap az óvodában?

Születésnap az óvodában?

Figyelt kérdés

Anyukák ötleteit, tanácsait kérném óvodai születésnapi torta ügyben.

Most kezdtük az ovit, így nagyon amatőr vagyok ebben a témában.

Fiamnak 8 másik társa van, van köztük laktóz, glutén, cukor mentes étrendet követő gyerek.


Most így ezzel cukrászdai tortát kilőttem. Gondoltam, összeállítok kis csomagokat, egy bubifújó, valami kis ital de hogy miféle nasit tegyek bele, arról fogalmam sincs.

Esetleg valami ötlet, mi kerülhet egy ilyen tasakba?



2022. nov. 1. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Gyümölcs 🤷‍♀️ bár igazán kíváncsi lennék a cukor mentes (amennyiben fruktóz miatt megértem, de akkor a gyümi kilőve) mit csinál az oviban, mert hát ott is van a menűben..
2022. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk első körben kérdezd meg az óvónőket, mit lehet bevinni. A gyumolcsnek felénk az átlag gyerek nem örül. Mogyoró, ropi -van glutén mentes is- gumicukor.
2022. nov. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vannak olyan cukrászdák, ahol minden mentes tortát is csinálnak. Esetleg olyan édességet is lehetne vinni, ami kifejezetten érzékeny embereknek való. Nagyobb áruházakban kaphatók. De lehet érdemes lenne megkérdezni az érintett gyermek szüleit, hogy mit lehet neki adni. Én velük beszélném meg elsősorban.
2022. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pl tortát nem is lehet vinni.

Nálunk majdnemcsak mindenki szívószálas inni + dörmit, jó reggeltet, kicsi csomagolt valamit visz

2022. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!