Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hányig van a gyereketek az...

Hányig van a gyereketek az oviban? Miért addig?

Figyelt kérdés
Elhoznád előbb/otthagynád tovább, ha tehetnéd?
2022. nov. 3. 14:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Fel 5re járok. Kb 5 gyerek szokott még akkor lenni a 20 fős csoportból, 6ig van az óvoda.
2022. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

3-ig


Akkor ébresztik őket.


Ha nem érek oda, akkor és ha külön kéri valamelyik gyerek, hogy később menjek, akkor megyek később.( alvás után udvari játék van)


Viszont ha változik a munkarendem, akkor épp be fogok esni 16:30-ra, vagy a mama megy értük.

2022. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%
16:00-ig van. Jöhetne hamarabb, mert itthon vagyok a kistesóval és sajnálom is, hogy ilyen sokág van. Sajnos ez az én kényelmem miatt van elsősorban :( Mindenképp ott szerettem volna altatni, mert itthon sosem aludt, oviban viszont szépen alszik. Mivel jövő tanévben dolgozni fogok, így muszáj lesz ott aludni és nen szerettem volna, ha leszokik az alvásról. 15:15-től lehetne elhozni, viszont a tesóját 16:25-től hozhatom el az iskolából . Ha korábban hoznám el az oviból, akkor amint hazaérünk, mehetnénk is vissza az iskolába. Amíg jobb idő volt, elhoztam hamarabb és játszótereztünk, de most hogy sötét van és hideg, inkább 16:00-kor hozom. Így is még 20-25 percet fagyoskodunk.
2022. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13

De jó, hogy engedték


Én is így akartam, de az ovi nem engedte


3-kor, amikor megyek 3-an voltak már csak a 23 főből tegnap ( nincs sok beteg)

2022. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Még az hogy az ovi nem engedte?

Miért mit csinálnak ha később mész a gyerekért?

Hogy fogsz így dolgozni?

Nem kell engednie az ovinak!

Ameddig hivatalos nyitvatartási idejük van, addig lehet ott a gyerek!

Megkérhetnek nyilván, de a kérésüket v teljesíted v nem. Ez csak rajtad múlik.

Nem kell sopánkodni. A sarkadra kell állni, mert különben mocskosul kihasználnak

2022. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nyilván a gyereknek sem akarok rosszat.


Ha már dolgozom maradhat.

Munkáltatóit kértek az ottalváshiz.


Tudom, hogy nem jogszerű, de nem akartam, hogy a gyereken csattanjon ( aki egyébként nem aszik!!!! Ahogy te is írtad.. de màr ott sem)

2022. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

7-kor indulunk itthonról, kb 7:15-re beérünk az oviba, onnan egyenesen a munkahelyemre megyek.

Fél 8-tól dolgozom 4-ig.

16:15 után szedem fel és megyünk együtt haza.


Voltak ebből az elején gondjai az óvónőknek, menjek érte 3-kor, hozzak 8 után…

Határozottan megmondtam nekik, 8 órában mentem vissza dogozni, nem is szeretnék ezen változtatni.

Szűk 2 hónap alatt beszokott a gyerek is, már nem nyűgös, megszokta.

Ritkán előfordul, hogy a férjem elhozza 4 előtt, de ő is dolgozik, ritkán ér haza előttünk.

2022. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!