Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Védőnő házhoz megy?

Védőnő házhoz megy?

Figyelt kérdés
5 éves óvodásról van szó. A védőnő milyen esetekben megy el egy ennyi idős gyerek otthonába?
2022. nov. 4. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ennyi idős gyerekhez nem jött házhoz. Évente egyszer kellett elvinni tanácsadásra, más nálunk nem volt.

Gondolom, hogy családlátogatás vagy ilyesmi miatt kimehet. Vagy tartósan beteg, vagy sérült gyerekhez is gondolom kimennek, de ezt csak tippelem.

2022. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Koltozes es vedono valtas eseten el tudom kepzelni hogy kimegy, de amugy szerintem nem szokas.

Bar amugy van egy protokoll, ami szerint kene dolgozniuk, de azt vettem eszre, hogy ezt vagy betartjak, vagy nem.

Pl a baratnomhoz protokoll szerint negyszer ment ki hazhoz a vedono meg terhesseg alatt, hozzam a sajatunk egyszer.

Hozza rendesen jart 6 hetig a vedono hetente hazhoz szules utan, ami elvoleg szinten szabaly, hozzank a mienk egyszer kijott, aztan utana mi vittuk.


Szoval mikor hogy dolgoznak.

2022. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Nalunk sem jött ki.


Szülés után 1x volt kinn, azóta mi megyünk ha kell

2022. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha van egy 1 év alatti kistestvére. Akkor kimegy.

Egyébként nem.

2022. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk èvi 1 alkalommal ki szokott jönni..


De nem státuszkor stb

2022. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3 éves kortól műszeres vizsgálatok vannak státuszon (vérnyomás, hallás,látás vizsgálat), így azt már felénk csak a rendelőben csinálják.
2022. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!