Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis jel hogy nézzen ki?

Ovis jel hogy nézzen ki?

Figyelt kérdés
Általában mindent túlkomplikálok, így ezen is fél órája agyalok: annyi történt, hogy kiválasztottuk a szóbeli felsorolásból, hogy mi legyen a lányom jele az oviban. Nem láttam, mi van a szekrényen, nem tudom, milyen színű. Az lenne a kérdésem, hogy ti az alapján rajzoltátok/varrtátok a ruhára, ami az oviban volt, vagy saját dizájn, csak annyi, hogy felismerhető? Köszi előre is 🤣🤣🤣
2022. dec. 13. 11:42
1 2 3
 1/23 babyboom567 ***** válasza:
74%
Monogramot rakok, tudja melyik az övé.
2022. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Mi kiválaszthattuk a színét a jelének (eredetileg kék volt, de a kislányom rózsaszínként kapta meg), aztán saját fotót töltöttem fel az ovisjel.hu rendelésnél, egy nagyon szép grafikát amit a neten találtam, a jele egy kis állatkával + a keresztneve, nagyon szép lett, vettem vasalósat / felvarrósat és gekko matricásat is.
2022. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Elsőnél túl akartam komplikálni. Majdnem lecseréltettem a szekrényen lévőt, hogy jaj szegény gyerek nem fogja megismerni, mert a miénk nem olyan, de végül időben észbe kaptam.
2022. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ház volt a jele, a legalapabb ház formát belerajzoltam tollal a címkéibe...
2022. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam kifli. Na hát én rajzoltam olyat ami sikerült. Fekete filcel. Ami a szekrényén van az barna és sokkal inkább kifli😅😅 Megmutattam neki amit én rajzoltam, megbeszéltük hogy azt a kiflit kell keresni a ruháin. Nagyon ügyesen tudja. Szóval ne aggódj. Akkor is fel fogja ismerni ha nem ugyan olyan
2022. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Napocska a jele, amit én egyszerűen belerajzolok a monogramja mellé a ruháiba. Olyan tollal vagy alkoholos filccel, ami épp a kezembe kerül.

A szekrényén egy teljesen más, csicsás napocska van szájjal, szemmel, felhő mögött bújik.. de mivel a gyerek nem hülye, tudja, hogy ahány napocskát lát, az mind rá vonatkozik.

2022. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Cseresznye a jele, vitte magával a jelet a bölcsiből.

Színben nem sok választásom volt :).

2022. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk az első oviban szabadon választható volt, a mostaniban pedig előre kész jelből lehetett választani, itt a szekrények úgy vannak előre megcsinálva, hogy fából ott a jel.

A lányom dolgaiba pedig mindkét oviba ovisjel oldalról rendeltem mosható matricát.

2022. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%
De érdekes..sose jártam még olyan oviban, ahol szekrény van a gyerekeknek. Pedig jártam jópárban..
2022. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
9. még nekem is volt pedig én a 80-as évek közepén voltam ovis 😃
2022. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!