Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit lehet vinni az oviba, ha...

Mit lehet vinni az oviba, ha szülinapja van a gyermekednek?

Figyelt kérdés
Covidra hivatkozva tortát nálunk nem... Volt olyan anyuka aki dörmit, kis ivólevet és nyalókát vitt és azt kapták meg a gyerekek
2023. jan. 10. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az illetékes oviban érdemes érdeklődni.

Nálunk lehet tortát, blokkal együtt várják, házit nem lehet. Illetve nincs is semmilyen kikötés, csak ennyi, hogy legyen blokk.

2023. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Istenem...erre a xxxx covidra hivatkozva elvesznek egy ilyen élményt a kisgyerekektől...Gratula...


Nálunk szerencsére lehet vinni.


Igen,azt szokták, dörmit meg kisivólevet összecsomagolni.


Nem is tudom, mit lehetne tortaként összekötni,amit szeretnek a kicsik.

Mert most hiába írom,hogy Balaton szelet,ha nem eszik meg jóízűen..


Esetleg pillecukor? Tudod, a téglalap alakú,általában télapós. Vagy nyuszis csomagolású.


Rejthetsz a közepébe gumicukrot is. Bár azt könnyen félre lehet nyelni.

2023. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kreatív csoportban láttam papírból (sablon szerint) készített szeleteket, amiben volt kis apróság a gyerekeknek, és együtt adták ki a tortát.

De a horgolt torta is aranyos, amire tudnak tenni egy gyertyát, hogy meg legyen az érzés, de apróbb nasikat kapnak.

Azért tényleg érdemes érdeklődni, ki tudja, hogy van-e allergiája valakinek.

2023. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fabrikáltam kör alakú tárolódobozból egy “tortát” a kedvenc meséjének megfelelő tematikával és a doboz belsejébe rejtettem bolti csomagolt tortát amit fel tudtak vágni nekik. A kisgyereknek akinek ételintoleranciája van, annak megfelelő desszertet vittem külön.
2023. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem lehetett tavaly tortát vinni, szeptembertől viszont már igen. Amúgy Dörmit vagy bolti tortát, süteményt szoktak vinni ivólével.
2023. jan. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!