Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az ovitokban mennyi ovi...

Az ovitokban mennyi ovi szünet lesz? Hogy oldod meg?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bébisziterrel és szabadsággal oldjuk meg.
2023. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

4 teljes hét

Első héten szabadságon leszünk a férjemmel és megyünk Montenegroba nyaralni

Második héten én 2, férjem 3 napot lesz szabin

Harmadik héten home officeban leszek

Negyedik héten a mama vigyáz rá


Van ügyeletes ovi is, de nem akarjuk oda vinni.

2023. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy teljes hónap lesz a szünet. Ebből 1-1 hetet lehet vinni másik oviba (ügyeletbe) a gyerekeket.

Fogalmam sincs h hogy lesz.

Januárban kezdték a beszokást az ikreim. Én jövő héten kezdek dolgozni.

Nem szeretném tök idegen helyre vinni (idegen gyerekek/óvónők) őket, de a férjem max 1 hetet tud kivenni (báluk fix leállás van augusztusban) Nekem is ugye csak részarányos szabim lesz. Anyukámék még aktív dolgozók, a férjem szülei már nem élnek.

Majd megoldjuk valahogy (korábban kezdek h hataérjek mire a férjem indul délutánosba, home officet kérek ha lehet, vagy marad végső esetre a táppénz)

2023. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2-2 hét szabi nekünk, ebből 1 hét fedi egymást, akkor megyünk nyaralni, 1 hetet meg anyukám fog vigyázni rájuk.
2023. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Csak az augusztus.


Ugy, hogy vallalkozó a férjem, en meg szabin/táppénzen leszek. 2 hetet nyaralunk, 1 hetet itthon leszünk együtt. Az utolsó héten meg en home office.

2023. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Lesz ügyeletes óvoda, oda jár addig.
2023. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4 hét nálunk is (plusz a bölcsisnek két hét, ami természetesen teljesen máskor van mint az ovis zárás…).

Fooooogalmam sincs hogy oldjuk meg. Én is most kezdtem az új munkahelyemen, még nem vagyok teljesen otthonos ott. A férjem kereskedelemben dolgozik, nem nagyon rendelkezhet a szabadnapjaival.

Valószínű keresünk majd rokonokat, akik szívesen segítenének és rá is érnek 3-5 napokra és akkor felosztjuk az időt. Hála a jó égnek nagyon jó és összetartó családunk van, csak szinte mindenki dolgozik szóval necces.

(És akkor még nem beszéltünk betegségekről, amik keresztbe húzhatják azt a tervet hogy másik gyerekes családnál legyenek akik amúgy is otthon vannak.)

2023. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerencsére suliban dolgozok így akkor leszek szabin mikor a szünetek vannak, viszont így mikor beteg mindig táppénzen vagyok, mert szabit meg kell hagyni.
2023. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy 2 hetet lesz zárva, egyébként végig ügyelet van. Másik ovi nincs, falu. Előző válaszoló vagyok.
2023. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4 hét lesz július közepe - augusztus eleje között.

Ügyeletet biztosítanak egy másik óvodában, de oda nem fogom átvinni.


Augusztus végére szerettem volna szabit kivenni és nyaralni menni a családdal, most lehet emiatt is előretoljuk


Vidéken vannak a nagymamák, ők fognak vigyázni a gyerekre, mi majd 1-2x kiveszünk egy pénteket vagy hétfőt és csinálunk valamit együtt.

2023. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!