Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tényleg minden ovis köhög...

Tényleg minden ovis köhög most kb?

Figyelt kérdés

Lányom ment 3 hetet egyben oviba végre, erre múlt héten már csak hétfő kedd szerda, szerda estére már köhögött, csüt-péntek otthon maradt, hétvégén már nem köhögött. Most ment hétfő kedd, ma reggel már megint eléggé köhög. Semmi más baja nincs ezen kívül. Bevittem ma mert dolgoznom kell,a kollegám szabadságon van, elég hülyén jönne ki ha én se menné megint, de aggódok kicsit mit szólnak

Barátnőm azt mondja minden gyerek köhöh ilyenkor kb. Ez tényleg igaz? Jó, folyosón én is hallom sokszor.


2023. febr. 22. 07:34
1 2
 1/20 ildibrexy ***** válasza:
100%
Nekem két ovis gyerekem van es mindkettő köhög. Az óvodába is alig járnak a gyerekek mert mindenki beteg...
2023. febr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van az unokahugom folyamatosan vagy kruppos vagy cdak köhög..
2023. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És járnak közösségbe így?
2023. febr. 22. 08:04
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az oviban most egyszerre van hányós-hasmenős járvány, köhögés és kötőhártyagyulladás is, alig mennek gyerekek. Az enyém is itthon van már második hete, mert nem múlik a köhögése.
2023. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsiben, iskolában is ez van. Sőt most a férjem is itthon van, tüdőgyulladása lett pedig soha az életben nem volt beteg. A kisebbel pihennek itthon együtt
2023. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Visszamaradó köhögéssel járnak..

Mással nem.


Lányoméknal a 21 fős csoportban reggel 2-en voltak, elvilag a héten eddig 5 volt a csúcslétszám.

Fiamék kisebbek, de ők átlag 8-an vannak (19 fős)

2023. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Fiam is 3 hete otthon van, annyi beteg gyerek van az oviban csak vissza fertőzik egymást folyamatosan
2023. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik gyerekem beteg. Az egyik köhög. A másiknak fáj a füle. A harmadiknak a torka fáj, de nem köhög. A negyediknek az orra folyik.

Nekem a fejem kezd kicsit fájni, de még tartom magam.

Két hete érlelődik a dolog, felváltva voltak hol jobban, hol rosszabbul, nálunk is volt az egyiknek 5 nap hiányzás, két nap ovi, 3 nap hiányzás, 3 nap ovi, most az azutáni egy hét hiányzás van. Szerencsére még gyesen vagyok.

2023. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit kohecsel még a betegség után azzal szoktam vinni. Ha nagyon köhög akkor nem. Orrfolyás is ugyanígy.
2023. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én ovisom is köhécsel még kicsit. Volt itthon betegen, ez már csak visszamaradt neki. Ennyivel bevittem.
2023. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!