Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Speciális óvodába mit lehet...

Speciális óvodába mit lehet tenni hogy kivigyék őket az udvarra?

Figyelt kérdés
Szeptember óta egY kezemen meg tudom számolni mennyit sétáltak.
2023. márc. 5. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Honnan tudod?

Megkérdezni az óvónőktől, hogy milyen gyakran szoktak kimenni.

2023. márc. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg minden nap van kinti játék, még télen is, csak nem tudom hány fokig. Talán - 5 de nem biztos.
2023. márc. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Biztos, hogy nincsenek kint?

Az én egyik gyermekem is szegregált oviba jár. Gyakran vannak kint, csak rövidebb időre, mert az udvari nyüzsgést nem mindenki bírja jól és a mászókák balesetveszélyesek. A séta az más tészta. Oda minimum 2 kísérő kell, sőt jobb, ha több, így tudják segíteni az éppen mondjuk kiboruló gyereket (az enyém fél a széltől) vagy oda tudnak figyelni a szökősebbekre. Kérdezz rá, hogy mi az oka, miért nem viszik ki őket, mert ha nincsenek kint, akkor annak oka van. Pl nem megfelelő kerítés, rossz udvari játékok, amit a fenntartó nem akar se megjavíttatni sem lebontatni (nálunk sajnos ez van)...

2023. márc. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szegregált igen, megkérdeztem miért nem , volt is rá válasz. Nem vállalnak felelősséget az udvaron...

Meg mindig vannak kifogások.

Honnan tudom hogy nem viszik ki? Szeptember óta tiszta a gyerek ruhája, cipője, meg rákérdezek.

2023. márc. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!