Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csak én látom lekezelőnek a...

Csak én látom lekezelőnek a helyzetet az óvónő részéről ?

Figyelt kérdés
Pl pénteki napon megemlítí nekem ,hogy jővőhét csütörtökön pénteken előadás meg egy másik program lesz és, hogy azt fizessem be ,meg hogy én figyelem-e a kírásokat mondtam igen hétfőn behozom .De mindezt olyan fölényes számonkérős szemöldökét felhúzva stílusban ja meg hogy 10 napot késtem az 500 Ft csoport pénzzel, igen azt elfelehtettem ,de miért kell 500ft 10 nap késés miatt ilyen stílusban beszélni ? Hétfőn vittem minden fizetni valót mikor hallom ,hogy oda szól a másik anyukának csütörtök előadás lesz addig lehet behozni a pénzt .Engem meg szinte számon kért a jővőhéten esedékes dolog miatt mintha lemaradtam volna róla.Azon a héten volt nekünk gyümölcs nap is meg farsang is arra koncentráltam másik gyerekem is ovis.Úgy gondolom,hogy származásom miatt kaptam különös bánás módott .
2023. márc. 31. 02:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy gyermekem második félévben kezdte az évet,és egy hónap óviba járás után történt ez az esett.
2023. márc. 31. 02:38
 2/13 A kérdező kommentje:
És igen mind ezt úgy tette hogy a csoport ajtóban megállított és majd 5 percig feltartott, hogy figyeltem a kiírásokat stbb hogy mások jöttek volna be,de útban voltam szóval lökdöstek hogy be tugyan menni ha pedig elmegyek a csoport ajtóból akkor meg olyan mintha faképnél hagyom beszélgetés közben ,úgy hogy ő legjobb 2-3 méterről beszélt.
2023. márc. 31. 02:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezek után ki tett facebookra egy posztot ,hogy jelezze az a szülő aki szeretne kérni a gyerekének xy mennyeg,18 szülöból mindenkinek lájkolta a hozzá szólását ,de az enyém nem .Ez csak azért fura mert mindenkinek lájkolta válaszolt ,de engem kihagyott elég feltünő.Szerintem nem tettem vagy mondtam semmi rosszat ,hogy így viselkedjen velem.
2023. márc. 31. 02:49
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Mi az a “mennyeg”?

Túlérzékeny vagy. Fizess időben. Kövesd a kiírásokat.

2023. márc. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, figyeld a kiírásokat, és fizesd be amit kell. Ha tudod hogy csúszol majd vele, szólj előre.

Ha útban vagytok, mondd hogy álljunk arrébb. Megismered majd az óvónőt belejössz.

2023. márc. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%

Istenem, nálunk az oviban lefosnák az anyukák a bokájukat ha ennyi mindent kéne fizetniük. 500 forint csoportpénz? 100-at nem hoznának be. Inkább nem hoznák a gyereket a programra. Jó kis óvoda lehet ez, hogy nem mindent ő ad hanem a szülőknek is be kell szállni.

Amúgy bocs az offért.

2023. márc. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

"Jó kis óvoda lehet ez, hogy nem mindent ő ad hanem a szülőknek is be kell szállni"


Hol élsz te? :)

2023. márc. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Egy olyan helyen élek és dolgozom sajnos ahol egy tekercs wc papírt sem kérhetsz a szülőktől mert azonnal a torkomnak ugranak és kikérik maguknak. Jó ez elég szélsőséges példa, de a max amit kérhetünk az évi egy csomag süti meg egy szörp. Jó látni hogy van még ovi ahol nem a szülő diktál és elvár mindent, miközben annyi a dolga hogy halomra szül.
2023. márc. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8, de ingyen ti se viszitek a gyerekeket bábszínházba, igaz?

A kérdező ilyen jellegű költségről írt, nem higiéniés termékekről.

Nálunk az önkormányzat fizeti a wc-papírt, szalvétát...stb. Ilyenre sose kell szedni. Csoportpénz szedése pedig az óvónők részéről tilos.

Ennek ellenére van csoportpénz, az SZMK kezelésében. Havi 1000.

Ajándékokra (óvónők, dajka), Mikulás csomagra, fogyó rajzeszközökre, óvodán kívüli programokra (bábszínház, kirándulás...) fordítva.

2023. márc. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

"18 szülöból mindenkinek lájkolta a hozzá szólását ,de az enyém nem"

Agyvérzést is kapnék, ha ilyeneken nekiállna nekem besértődni valaki 😂

Szedd össze magad, figyeld a kiírásokat, intézd időben a fizetnivalókat és ne drámázz baromságokon. Szerintem.

2023. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!