Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Itthon nem alszik, oviban fog?

Itthon nem alszik, oviban fog?

Figyelt kérdés

Lányom 1 hónapja múlt 3 éves, szépen leszokott egy hónap alatt a délutáni alvásról, beállt a rend h kb 7-7-ig alszik.


Holnap viszont muszáj benthagynom az oviban délutánig, mert temetésre megyünk, és akire tudnám bízni, mindenki a temetésen lesz...


Van rá esély, hogy a többi gyerek hatására mégis fog aludni? Nem akarok kellemetlenséget okozni az oviban 🤔


Tapasztalatok érdekelnek, hogy nálatok volt-e így, hogy otthon már nem, de oviban aludt.


2023. ápr. 3. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Varázsgömböm homályos, nem biztos a válaszban. 50% esély van arra, hogy elalszik, 50% arra,hogy nem.
2023. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kedves egyes, látom nem olvastad végig. "Tapasztalatok érdekelnek, hogy nálatok volt-e így, hogy otthon már nem, de oviban aludt."
2023. ápr. 3. 14:04
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Kisfiam igaz még bölcsis, de otthon már sosem alszik délután. A bölcsiben viszont gond nélkül :)
2023. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Rokon kislány is oviban alszik mindig, hétvégén, szünetben otthon nem alszik el. Szerintem mindenképp beszélgessetek róla, hogy holnap nem hozod el ebéd után, többiek aludni fognak, neki is csendespihenő lesz, nem szabad zajongani, ne érje váratlanul. Vigyetek cumit, rongyit, nem tudom, mi kell neki az alváshoz, hogy ha kérné, kéznél legyen. Remélhetőleg azért az óvónők is konstruktívan állnak a helyzethez.
2023. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
A lányom ha itthon van, nem alszik. Oviban viszont igen. Ott lefáradt és látja, hogy a többiek is alszanak.
2023. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Az én lányom sosem aludt az oviban sem. De csendben elvolt.
2023. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Már mondta nekem többször, hogy majd ha nagy lesz, ő is bent alszik a többiekkel.


Most is nagyon várja, hogy ottmarad, mondtam, hogy majd fekhet a kis haverja mellé, bevisszük a kedvenc plédét, a kedvenc plüssét, nagyon várja...


De közben meg itthon is mindig megígéri, hogy majd alszik, de sosem bír nyugton maradni és mindig kimarad...... Reméljük hatással lesznek rá...

2023. ápr. 3. 14:28
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Es biztos hogy a haverja mellé fekhet? Nehogy ebből legyen gond, hogy mégsem.
2023. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Nekem nem aludt itthon sem és az oviban sem.
2023. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiszámíthatatlan, nekem a lányom még most is elalszik néha (nagycsoportos) pedig itthon 2-3 éve nem alszik ebéd után. Kiscsoportban általában elaludt oviban, de nem mindig. De csendben szokott lenni alvásidőben.
2023. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!