Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » El tudj.átok hozni hiszti...

El tudj.átok hozni hiszti nélkül a gyereket az oviból?

Figyelt kérdés

Először aludt ott. Ahogy jöttünk ki, a többiek jöttek is az udvarra. Ezt meglátta, akkora hisztit levágott, hogy maradni akar a többiekkel...

Tervezek visszamenni dolgozni, így csak akkor fogok visszaérni érte, amikor már mind az udvaron vannak. Esélytelen lesz hazahoznom?


Nálatok szokott hiszti lenni ebből? 3 éves.


2023. ápr. 19. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Na ezért sosem hisztizett.

Menni nem akar reggel, azért hallgattam már, de hogy hazajönni ne akarjon... na ilyen gyerek is ritka

2023. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak néha megjegyezte, hogy legközelebb jöjjek később, mert épp jót játszottak. Konkrét hiszti nem volt, csak duzzogott picit, de mire az autóig elértünk, már el is felejtette. Szintén 3 éves.
2023. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1, egyáltalán nem ritka :)

A gyerekek fele jellemzően hisztizik ezért.

2023. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, fordítva ülsz a lovon!

Ha később hoznád el, amikor már játszhatott valamennyit kint, akkor kevésbé, vagy egyáltalán nem lenne hiszti. Ha akkor viszed el, amikor a gyerekek nagy részét már hazavitték, akkor biztosan nem lesz.

Nem is értem, hogy ha ma hisztizett emiatt, akkor miért nem hagytad ott még egy félórára-órára. Megspórolhattad volna a mai hisztit is.

2023. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy oka volt rá utolsó, de biztos nehéz lett volna nem kioktatóan válaszolni, igaz?
2023. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4. Megkérdeztem az óvónőt, hogy maradhat-e, azt mondták hogy már ne maradjon, mert már "elvittem", nem tudnak rá figyelni... Hiába mondtam hogy majd én figyelek rá...
2023. ápr. 19. 22:05
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem akar menni, és alig várja,hogy elhozzam.
2023. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Ja, értem.

Akkor mesterien tudják lepasszolni a munkát magukról. :-)


Mindenesetre máskor menj később egy félórával vagy órával, figyeld mennyi gyerek van még ott és milyen a te gyereked reakciója. Elég hamar be tudod majd lőni, mikor célszerű menned. Lehet, hogy a munkából se kell majd nagyon sietned.


Hidd el, ez a kisebbik rossz, ez könnyen meg fog oldódni. Sokkal rosszabb lenne, ha reggel már ébresztéstől kezdve azt hallgatnád, hogy ő nem akar menni oviba és sírna a búcsúzáskor.

2023. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Menni sosem akar kb, ha megyek érte ugrik a nyakamba hogy hiányoztam neki és menjünk haza. El sem tudom képzelni milyen mikor ott akar maradni a gyerek 🤣
2023. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Az óvodaudvar nem játszótér, ha odaér valaki a gyerekért, szedje össze és vigye haza. Képzeld ha ezt egy 6 csoportos oviban minden második anyuka kitalálná. Lenne az udvaron 180 gyerek és 90 anyuka. Aztán ott döntsd el melyikre kell az anyukának vigyáznia melyikre az óvónőnek. Ráadásul ha egyszer ezt eljátszátok utána a gyerek mindig ezt akarja majd és zárásig figyelhetnéd a gyereket. Ne az legyen amit a gyerek akar! Ha minden délután hiszti vám hazafelé indulaskor az bizony kötődési zavart jelentene, de nálatok ez most azért volt, mert ki szeretett volna menni játszani. Egyszeri alkalom volt.
2023. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!