Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Minden oviban van családlátoga...

Minden oviban van családlátogatás?

Figyelt kérdés

Fiam kiscsoportos a helyi oviban. Itt nem volt, csak papíron.

Szeptembertől új oviba megy.

Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy tartózkodási helynek be vagyunk jelentve anyáékhoz.

Viszont ma a beiratkozásnál mondták, ha megvan melyik csoportba kerül, az új ovónéni majd bővebben tájékoztat a csaladlátogatásról.

Ha én ezt nem "engedem"akkor mi van?

10km-re lakunk az új ovitól, máshogy nem tudjuk megoldani a gyereket. Hosszabban nem akarom leírni mi a háttere, csak ha valakit extrán érdekel


2023. ápr. 25. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt.

Papíron sem.

2023. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt se papíron, se sehogy
2023. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt.
2023. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt
2023. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor a kérdés 2.része.

Ahol van, es a szülő nem megy bele, nem engedi, akkor mi van?

2023. ápr. 25. 15:05
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk volt. Nyilván nem kötelezhetnek a látogatásra, de szerintem mindenképpen gyanús ha valaki nem hajlandó lehetővé tenni.
2023. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
92%
Tudomásom szerint kellene, hogy legyen, de sok helyen nem veszik a fáradtságot. Ha jönni akarnak, tudtommal nem tagadhatod meg, mert akkor gyermekvédelmi eljárást indíthatnak.
2023. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs. Nagyon gyanús ha nem akarod. Miért?
2023. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Itt a falunkban van ovi. Ide jár.

De én szeptembertől vissza kell, hogy menjek dolgozni. Most a kicsivel vagyok gyeden. Szeptembertől a kicsi megy bölcsibe.


Az itteni ovi papíron 7-16ig van nyitva, de gyakorlatban 15, nagyon magy 15:30kor kiteszik a gyereket.

Én ha 16óráig dolgozok a városban, 16:30elött esélytelen lenne visszaérnem érte. Igy az oviváltás muszáj.

(Tudom, tudom ezt nem tehetik meg, stb. De. Megtehetik, mert a polgi a fenntartoja az ovinak, neki meg kb mindent lehet. Ha ellene megyek, akkor konkrétan a fél falu megtudja, és mivel mindenki isteníti polgiasszonyunkat, engem még meg is lincselnének, mert hogy merek a rendszer ellen menni)


Így azt tudjuk csinálni, hogy anyáék a szomszéd faluban laknak. A munkahelyem szekhelye az a falu. Emellett tartózkodási helyre beiratkoztunk anyáékhoz. Így mivel "ott lakunk" és ott is dolgozom, be kell venniük.

Csak ja. Ha kimennek anyáékhoz, akkor az annyira nem lesz jó.

Máshogy meg nem tudom megoldani.

2023. ápr. 25. 15:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges bejelentkezni a szüleidhez, a munkahelyed szerinti körzetes óvodába fel kell, hogy vegyék a gyereket. Onnantól meg megmondhatod, hogy a lakhelyed a szomszéd falu, jöjjenek ki oda ha nekik nem gond.
2023. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!