Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A kislányotok milyen ruhákat...

A kislányotok milyen ruhákat visel az oviban bent és az udvaron?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdjük az ovit.

Benti ruhának leggingseket gondoltam pólóval (hidegben alatta trikóval) vagy harisnyával egyrészes ruhát, esetleg szoknyát pólóval.


Kintre tanácstalan vagyok, mert ősszel már a leggings kintre kevés lenne. Nem gáz melegítőt adni rá?


Benti cipőnek nyitott orrú bőrszandált vennék, mert az ovónéni direkt kérte, hogy olyat vegyünk, ami fogja a lábát.


Ti miket adtok a kislányotokra az oviba bentre és az udvarra? Főleg az átmeneti idő érdekelne. Télen kell bentre pulcsi? (A mostani fantasztikus rezsi ktg miatt kérdezem.)



2023. júl. 23. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig melegítő nadrágban van és pólóban. Leggingset nem szereti. Pulóvert akkor vesz fel ha fázik, de nem szokott fázni.

"Nem gáz melegítőt adni rá?"

Ha egy divatbemutatóra iratod be és nem az oviba, akkor lehet. Senkit nem érdekel milyen ruhában van. Össze is koszoljak kint, ovis gyerekek, ez a normális.

2023. júl. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Leggings, póló. Ősszel is, mivel mozog, nem fázik. Télen erre húznak egy melegítő nadrágot, ha kimennek.
2023. júl. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Fuuu nekem borzasztó látvány hogy még van aki télen is szoknyában járatja a kislányát 🙄🙄 Nem divatbemutató hanem óvoda. Ahol játszik. Kényelmes, praktikus ruha kell rá ami megfelel az időjárásnak mert télen is mennek kintre. Csak ugye manapság a melegítő ciki lett a nők között és nehogy már a lányára azt adjon🙄🙄🙄
2023. júl. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk úgy októbertől el fogják várni a hosszú ujjú pólót vagy ruhát, télen trikó is kell alá. Bentre sima leggings, kintre pedig adnak rá melegítőt, esőnadrágot, sínadrágot, amit viszek reggel pluszba.

Lányom szívesen járt hosszú ujjú ruha, leggings kombóban, soha senki nem szólt érte, sőt mindig dicsérték, hogy milyen csinos. Amikor meg mentek az udvarra, simán beletűrték a melegítőbe, és kész. Benti cipő szandál volt. Nálunk minden gyerekre azt hiszik, hogy fázós, nagyon felöltöztetik őket kintre is.

2023. júl. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leggins van rajta bent, kint melegítő nadrág. Télen overalt használ, azt könnyen ráadják, jobban is szeretik.
2023. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, pulcsit sosem adtam rá bentre, nem volt hideg (ugyanez a bölcsiben is a kicsinél).
2023. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Leggings póló, a legtöbb kislány így jár. Melegítő nem ciki, leggingsre könnyű ráhúzni. Ahogy az esőnadrágot, overált is könnyebb feladni a benti leggingsre. Fiammal gondban is voltam, mert melegítőre nehezebb felhúzni bármit.

Harisnyát nem ajánlom, max. alkalomra, mert nehezebb kezelni, a gyerekek ritkán tudják rendesen felrángatni, lóg ülepnél, segíteni kell nekik.

A mi ovinkban rezsi ide vagy oda, az elmúlt télen is túl meleg volt. Trikót soha nem adtam, elég volt a rövid ujjú. Nagyon fázósak (vagy a nagyon fázós szülők gyerekei) viseltek hosszút.

2023. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Melegítő mindig volt az ovis zsákban tartalék is, de reggel is abban vittem, alatta leggings volt. Bentre nem hordta a melegítőt, csak mikor kimentek.


Nálunk is meleg volt még télen is, rövid ujjú pólót adtam a lányomra felülre, többször kérdeztem nem-e fázik így, de nem. Én nagyon fázós vagyok, de ő nem. :D

2023. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én bentre leggings+pólót adtam rá. Kintre bélelt leggingst kapott,mikor hidegebb volt. Azt rávette a benti leggingsre.


Mikor jobb lett az idő,akkor kintre puha farmert kapott. Általában azt is rávette a benti leggingsre.


Most meg már csak egy leggings vagy egy térdleggings vagy egy sort van rajta. Időjárástól függően.

2023. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!