Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviba mialapján döntik el h...

Oviba mialapján döntik el h sok gyerek közül ki megy elöbb pisilni ha egyszerre kell nekik nagyon?

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 14:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. Anyuka.
2023. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Óvódában dolgozom de ilyen marhaságon életemben nem elmélkedtem még. Mindenki kivárja a sorát,ha meg nagyon kell, akkor szól hogy neki nagyon kell és előre engedjük. 2 fiús és 2 lányos wc van. Sosem volt probléma még 10 év alatt.
2023. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%

"így is egyszerre pisiltek két oldalról a wc-be"

Túltoltad a kamut hülyegyerek. ;)

2023. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem mamuzom ez a tipikus arra van h kérdezzünk
2023. júl. 24. 19:35
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerre semmiképp nem pisiltetnem a lanyaim, mert nincs az az ok, h nyilvanos wcben rauljenek...
2023. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm szépen a válaszokat!
2023. júl. 24. 21:55
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a pelenkás baromállat után itt a 4 éves gyerekek pisilésére izguló.

Komolyan, a belem kifordul, mennyi aberrált állat van.

2023. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nálunk sem mehetett egyszerre mindenki wc-re hiába volt több wc. Nem emlékszem mi volt a limit, de szerintem max 2 gyerek mehetett a wc-re.


Sorrendben döntik el ki megy oda előbb, másképp nem lehet eldönteni. Minden gyerek más. Volt olyan osztálytársam a suliban aki nagyon feltűnően tartogatta ha kellett neki, nekem amikor már be akart menni akkor is vissza tudtam úgy tartani hogy egy helyben ültem nyugodtan. Szóval nem lehet úgy eldönteni, hogy ki menjen előbb. Attól, hogy valaki elkezd ugrálni, attól a másiknak is nagyon kellhet.

2023. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amúgy van egy film, de nem jut eszembe a címe. A témája a válás. Abban van egy jelenet, hogy egy csapat gyerek ül az orvosi szobában és a főhős meg egy fiú egyszerre állnak fel, hogy pisilniük kell. És azt mondják hogy az menjen ki először aki a fiatalabb, ezért a főhős mehet ki előbb.
2023. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na megkerestem, asszem ez a címe Tök jó, válnak az őseim!
2023. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!