Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha most veszem meg a benti...

Ha most veszem meg a benti cipot oviba nem korai?

Figyelt kérdés
Most lesz lanyom ovis szeptembertol. Szerintetek korai ha most veszem meg a benti + oszi cipojet? Felek hogy aug utolso heteben a jokat elviszik
2023. aug. 10. 07:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Én már megvettem a szandált az oviba!nyugodtan megveheted
2023. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne vehetnéd meg? Mi is ma megyünk.
2023. aug. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak mert nehogy ezen muljon hogy kinovi 😅
2023. aug. 10. 07:42
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

A múlt héten vettem meg a Deichmannban akció volt.

Az a tapasztalatom hogy amit júliusban veszek, az teljesen jó egész évben.

Ilyenkor már nem nőnek olyan gyors ütemben a gyerekek mint 2. éves korukig.

2023. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Ez lutri. Ennyi idősen volt, hogy félévig nem nőtt a gyerekem lába, volt, hogy 2 hónap alatt 2 méretet.


Bocsi utolsó, de ezen fel kacagtam. Fiam 12 éves 1,5 év alatt 5 számot nőtt a lába.

2023. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
A 3 éves fiam rendszeresen szenoz vége előtt növi ki a cipőit. Az ovis szandiból az egyik méret kicsi rá, a következő még picit nagy, de mire szeptember lesz, pont belenő. Akkorát, ami most jó rá, biztosan nem vennék neki oviba.
2023. aug. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 babyboom567 ***** válasza:
73%

Felnőtt vagyok, nem nő a lábam,36-os. Mindig szeptember elején veszem meg marketplace-ről vagy cserecsoportból az edzőcipőim, mert rengetegen rakják fel, a gyerek által szeptemberre átnőtt vadi új cipőt,bőven bolti ár alatt.

Szóval ez lutri kérdező,és amíg nő a gyerek ,mindig is lutri lesz.


Kiscsoport végén, az utolsó hónapra nőtt 2 méretet a lába, venni kellett másikat,szeptemberre már nem volt jó.

2023. aug. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem olyan, hogy éppen elfér benne a lába, akkor simán jó most is. Én tavaly picit nagyobbat vettem kb ilyenkor. Nem sokkal, kényelmes volt még neki. Decemberig volt jó, akkor nőtte ki.
2023. aug. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lutri, de nem ezen a 3 héten fog múlni szeptemberig. Ne olyat vegyél, ami koccra jó, hanem a picit kényelmesebbet, ha lehet.

(A majdnem 12 éves LÁNYOM tavasz óta pofátlanul 38-ról 40-esre növesztette a csülkeit... -_- )

2023. aug. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A mostani nyári szandálja jó lesz bentre kicsit kitisztitod. Aztán vegyél egy egyél nagyobbat akciosan is, úgyis beleno és egész évben szandalban vannak bent. Udvari zárt cipőből is ugyanigy jó lesz a mostani elhasználtabb, amíg ki nem növi, ha veszel egy egyel nagyobbat is az is valószínűleg jó lesz később.
2023. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!