Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Gekko matricát tényleg nem a...

Gekko matricát tényleg nem a test felöli részre kell ragasztani? Èn inkább oda tennèm, hogy jobban làtszódjon.

Figyelt kérdés
Le fog jönni ha oda rakom?

2023. aug. 27. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
??????
2023. aug. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Címke elejére szoktam tenni.

Nekünk van ami már 5 éve rajta van, 3. gyerek hordja és még mindig bírja

2023. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
A címke látható felére szoktam tenni, hogy feltűnő legyen. Még így is volt, hogy összecserélték a bölcsiben a gumicsizmáját. Nem hitték el a gyereknek, hogy a krokodilos gumicsizma az övé, mert kislánynak biztos nincs krokodilos gumicsizmája. Névvel, jellel ellátott matrica van rajta a lábszár külső felén, amit nem vettek észre. Máskor meg a pulcsiját nem találták, ami a fogason volt matricával ellátva, így a talált tárgyas dobozból kapott egy pulcsit... Hozzáteszem, a gyerek saját szekrényében is volt pulcsi a váltóruhák közt. Ha eldugnám a matricát, végképp nem találnák meg.
2023. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Tökmindegy, úgyis lejön ha eldugod.
2023. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 4-es, nektek lejött? Pénzkidobás volt akkor ez a matrica?
2023. aug. 27. 09:21
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
#3 vagyok, nálunk a szárítógépet is bírja. Az utasítás alapján ragasztottam fel.
2023. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a szárítógépet is bírja nálunk is. 2# voltam
2023. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Nekünk is lejött, gyakran a mosógép dobjában találtam meg (40 fok), de a szárítógép is nyírja.

Az utasítás csak annyi volt, hogy frissen mosott, nem öblítőzött ruha szatén címkéjére kell. Nyilván 100 %-ig betartottam, mégse bírja.

Műanyag pohárra is ajánlja az oldal és mosogatógép-biztosnak állítja, hát az se igaz. :) Nem az első mosogatással, ahogy ruháról se az első mosással, de a sokadikra lejön. És nem évek múlva, hanem előbb, mint kinövi a gyerek.

2023. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
OFF: mi az a Gekko-matrica? Tényleg nem tudom, feltehetöen valami újabb dolog, amikor a gyerekeim kicsik voltak, még nem volt ilyen.
2023. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
2023. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!