Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy reagálnátok le, ha a...

Hogy reagálnátok le, ha a gyereketek megszökne az óvodából?

Figyelt kérdés

Épp otthon lennétek, és beállítana a 3-4 év körüli gyereketek, akinek oviban kéne lennie. Először arra gondolnátok, a közelben sétált a csoport, de sehol senki. Kiderül, hogy közvetlenül az oviból szökött meg.

Visszavinnétek rögtön, jelezve az óvodának, vagy direkt kivárnátok, ugyan mikor kezdik keresni, és mikor szólnak neked, hogy eltűnt a gyerek?

A húgommal történt ez 20+ éve. Anyám egy darabig várt, majd visszament vele. Kiderült, hogy odabent senki nem vette észre, hogy eltűnt, pedig nem kevés idő telt el.


Velem is volt ilyen, én anyám után szaladtam, akit a buszmegálló felé haladva értem utol (munkába indult). Itt szintén senkinek sem tűnt fel a lelépésem, bár itt nem telt el olyan sok idő, mint a húgomnál.


Pár hete volt egy eset, ahol 5 éves gyerek lépett le egy táborból, innen jött a kérdés.



2023. aug. 28. 16:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak leírom, hogy nálunk hogy van most. Reggel, amikor visszük a gyereket, az összes ajtó (kapu, épület, csoportszoba) tárva-nyitva van, a kiscsoportosok vannak a legközelebb a kapuhoz, csoda, hogy még nem történt szökés...
2023. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
(vagy csak nem tudunk róla, hogy történt)
2023. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!