Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Gyermeked ovis társainak a...

Gyermeked ovis társainak a szülei milyen idősek?

Figyelt kérdés

Kisfiam vegyes csoportba jár, 3-6 évesek vannak, ő 4 éves középsősnek számít.

29 leszek év végén, fiatal anyuka vagyok igen, de azért nem olyan durván korán szültem.

A többi szülő 35 körül van, de van aki 40 is elmúlt. Kicsit reménykedtem, hogy a most kiscsoportosok szülei közt lesz fiatalabb, de nem.

Külsőre is elég fiatalnak tűnök, és tök úgy érzem, hogy lenéznek. Tavaly volt is 1-2 elejtett célzás, már már beszólás.


2023. szept. 18. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
32 leszek, és érdekes mód nálunk is így van, hogy én vagyok az egyik legfiatalabb. A többség bőven 35 felett van, de van olyan is, aki 45 és nagy pocakkal érkezett még. Soha nem kaptam beszólást, de azért kicsit kilógunk így 35 alatt.
2023. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok, és a vicc az, hogy viszont amikor szültem, a magam 28 és 31 évével mindig én voltam a vén tyúk a gyerekágyas szobában:-)
2023. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

4.5 éves a fiam, tegnap töltöttem a 31et

A kiscsoportot a helyi oviba járta, itt 1 velem 1korú anyuka volt, a többi mind +5év minimum.

Idén új oviba iratkoztunk. Itt is ránézésre én vagyok a legfiatalabb.

Beszólást nem kaptam, de bámulást igen. Hogy most a korom miatt, vagy mert "betolakodók" vagyunk, azt nem tudom.

2023. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok én 40 vangyok egy 6 évessel és egy 6 hónapossal. Én csak irigylem akinek sikerült fiatalon szűlni.

Irigylésre méltó hogy ti még fiatalok lesztek mikor a gyerek 18 lesz és akár még 10 év múlva is lehet még egy babátok.

Igaz többet tuti nem szeretnék de mégis frusztrál hogy itt a vége és a klimax jön lassan.

2023. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát igen, azt hinné az ember, hogy 27 évesen szülni már szinte későn is van, mégis nálunk is az volt a Baba-Mama klubban is, meg az oviban is, hogy a legfiatalabbak közé tartozom. 30 éves vagyok, a lányom 3. 🤷🏼‍♀️
2023. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fiatalabbak közé tartozom a 33 évemmel a szülői értekezleten. Pár évet le tudnék tagadni, de még azért így se néztek rám ezért furán. Jó, azért a 28+ sem annyira fiatal már. Mármint ehhez.
2023. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A 35 évemmel én öregnek számítok?😅😅

A mi csoportunk is vegyes, az én nagyom is középsős most, nálunk vegyesen van a szülők életkora is, van itt fiatal alig 22 éves anyuka is és olyan is, aki már 55 éves. Nem vettem észre, hogy a kora miatt bárki is beszólt volna bárkinek. A mi csoportunkban inkább a szülinapi tortázások miatt szokott "balhé" lenni állandóan.

2023. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Középsős a lányom, 5 éves.

Én 29 vagyok, van nálam fiatalabb anyuka kb 2, a többi 32-40 közti.

2023. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk ezt a bámulás, lenézést nem is értem. Nem 16 vagy hanem pont,hogy ez az ideális kor pedig.
2023. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
39 vagyok egy 8 és egy 4 éves gyerekkel. A kicsi csoportjában az idősebbek közé tartozok, a nagy régi ovis csoportjában pedig a legfiatalabb szülők között voltam. Senki nem nézett le senkit.
2023. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!