Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Haza küldheti az óvónőazt a...

Haza küldheti az óvónőazt a gyermeket akinek a szülei.nem fizeték be a zenés műsort ? Mármint nem veszi be reggel.mert az nap előadás van és neki.nincs befizetve ?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem, akkor máshol kell megoldani a gyerek felügyeletét,de lehet nincs rá pénze és ezért a gyereket büntetni nem szép dolog.
2023. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk olyankor átvitték másik csoportba ahol nincs foglalkozás.
2023. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Amennyiben a teljes óvoda jelen lesz a foglalkozáson és nincs külön szemely, aki felugyelhetne a gyerekre, akkor igen, hazakuldheti. Bár ezt előre szokták közölni, tehát be se kell vinni a gyereket.
2023. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Elvileg haza nem küldheti, de másik csoportba átviheti. Sajnálom szegeny gyereket, de egynek megengedi hogy fizetés nélkül megnézze, akkor a másik 27 minek fizette be?!
2023. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
4es, bizony. Meg valakinek az övét is ki kell fizetni, gondolom anyuka nem várja el hogy az óvónők saját zsebből fizessék.
2023. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Kifizetnèm a kisfiúnak,kislànynak.

Egy apuka vagyok

2023. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

6!


Legközelebb meg két gyereknek, akiknek a szülei nem fizették be, aztán négynek, az egész csoportnak vegul?

2023. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen nagyon fura helyzet.jobb befizetni vagy nem vinni oviba mert tényleg így mindenkinek kellemetlen.főleg a gyereknek.
2023. okt. 27. 14:52
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

Azt azért nem de az anyagi helyzetem hál Istennek megenged ilyeneket .

Normálisan föl lettem növelve de mindenből a legalapabbat legkevesebbet kaptam.

Amim van èn oldottam meg

És elszomorít amikor egy gyerekkel bármi rossz történik vagy egy állattal mert ők nem tudnak segíteni magukon.

A felnőtt már csak akkor hat meg ha nem munkakèpes.

2023. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem a szülőknek az ilyen program hülyeség ,farsangra sem öltöztetik be stb.. csak az zavarta őket,hogy nem vitték volna ma be a gyereket ha tudják,hogy az óvónő reggel nem akarja bevenni a gyereket. Amugy meg gondolom mégis bent maradt mert azt írta az óvónő ,hogy elvitte az előadásra és nem lett kiközösítve .Csak reggel megpróbalta meg kérni ,hogy vigyék haza inkább.
2023. okt. 27. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!