Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy lehetne ezt megoldani?...

Hogy lehetne ezt megoldani? Ovódás korú gyermek felügyeletét szünetekben?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megy a lányom oviba de már most parázok az őszi/téli/tavaszi szünetektől.A párommal mindketten dolgozni fogunk és nem fogjuk tudni kirehagyni a gyermeket és az oviban csak nyári ügyelet van sajnos.Volt valaki hasonló helyzetben?
márc. 4. 09:29
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
97%
Rengeteg vannak hasonló helyzetben. Nagyszülők, egyéb rokon/szomszéd segítségével, esetleg fizetett vigyázás, szakkörök, váltva vesztek ki szabit.
márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
97%
kb mindenki hasonló helyzetben van, aki dolgozik :D :(
márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Ha lenne rokon, nagyszülői segítség akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést.A váltva veszünk ki szabit az szintén kilőve..
márc. 4. 09:37
 4/54 anonim ***** válasza:
90%

akkor csak vagy valami ismerősi vagy fizetett segítség jön szóba :/ (megkérdezhetem, miért nem tudtok felváltva kivenni szabit? csak kíváncsi vagyok)

#2

márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim válasza:
95%
Egy részét úgy is meg lehet oldani, hogy más ovis szülőkkel közösen vigyáztok egymás gyerekeire. Persze kölcsönösen. Ez a gyerekeknek is jó, hiszen a barátaikkal lehetnek.
márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
71%
Az óvodákban nincsen téli meg tavaszi szünet. Kell, hogy legyen ügyelet, ha máshol nem, egy másik kerületi intézményben.
márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Kérdező azért mert én is és a férjem is túrisztikában dolgozunk.Nagyon pörgős munka és rengeteg a munka, nem örülnek neki ha az ember úton útfélen szabadságot vesz ki főleg ünnepekkor(húsvét,karácsony stb)Szóval elég rugalmatlanok a munkahelyeink.Sajnos nem olyan munkakőrben vagyunk hogy otthonról is lehetne dolgozni.De akkor majd nézek valami fizetős lehetőséget ha van.
márc. 4. 09:51
 8/54 A kérdező kommentje:
4es válaszoló*
márc. 4. 09:52
 9/54 A kérdező kommentje:
6os ebben az óvodában van ősz,téli tavaszi szünet és nincs ügyelet csak nyáron
márc. 4. 09:54
 10/54 anonim ***** válasza:
95%
Bébiszitter.
márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!