Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyit viszik udvarra a...

Mennyit viszik udvarra a gyerekeket nálatok az oviban?

Figyelt kérdés

Kisfiam mikor kiscsoportos volt, minden nap mentek ki. Kivéve ha szakadt az eső vagy orkán szél volt.

A középsőt most egy másik oviban járja.

Nekem ez nagyon fura. Novemberben csatlakoztunk, már hidegebbek voltak. Arra fogtam, hogy heti 1x mennek ki. Télen volt, hogy akár 2 hétig nem voltak udvaron egyáltalán. Utána is fél órára kimentek és ennyi.


Most, hogy itt a tavasz, jóidők, gondoltam majd na most... Az óvónők is azt ígérték.

Erre semmi. Heti 1x sétálnak fél órát az ovi körül.


Nekem ez nagyon fura.


Ovi mellett dolgozom, itt minden nap 2x ricsaj van az udvaron.


Ja és arról nem beszélek, hogy össze vannak zárva egész nap, nincs olyan hét, hogy ne lenne valami betegség kb.


márc. 11. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap kimentek, télen csak délelőtt, tavasztól délután is, júniustól már az udvaron kellett leadnom őket, és onnan is szedtem fel délután. Kivéve persze orkán, vihar, mínusz 15 fok, szmogriadó meg pterodaktilusz invázió esetén.
márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még jó időben is kevésszer. A bölcsiben állandóan kint voltak, kivéve, ha fújt nagyon a szél, vagy esett az eső. Most sokszor megyek úgy érte, hogy klassz idő van, a gyerekek mégis bent vannak, és egész nap nem is mentek ki.
márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap, sőt akkor is kiviszik, ha csurom sár minden. Csak zuhogó esőben és szélben nem.
márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is sokat viszik ki őket. Tavasztól csak az udvaron lehet átvenni őket délután.
márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mi óvónőnk sem szereti a levegőt, de most hogy csak kabát vagy pulcsi kellett azért voltak kint.
márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsis a fiam, igaz sokat hiányzik de eddig csak pár alkalommal volt kint november óta. Sárba, minimális szélbe, esőbe, hóba, 10fok alatti hőmérségletben sem veszik ki őket.
márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok

Pedig a bölcsiben nincs nagyon mire fogni, - 5 fokig ki kell menni, hacsak nincs orkán vagy eső.

Amúgy nem értem mért jobb bent fegyelmezni őket ahelyett hogy kint szaladgálnának,utána meg panaszkodnak, hogy elevenek, nem alszanak.

Kisgyermeknevelő vagyok, én amikor csak lehet viszem ki őket.

Amikor ovis lett a fiam kérdeztem az óvónéninket mért nem mennek ki, válasz mert kicsik, az én csoportomban 1 éves is volt és kb 20 kónapos volt a legnagyobb és minden nap kint voltunk, csak pislogtam, hogy szerinte a 3+ osak kicsik.

márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7!

Mi anyukámmal tanakodtunk ezen, mi lehet az oka.

Egyrészt a takarítás. Hogy Sár van kinn, beviszik az intézménybe. Másrészt felöltöztetni őket macera. Harmadrészt nincs idejük rá. Középsősök, de órarendjük van, minden nap tanulnak délelött.

márc. 12. 07:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Kb 30 perc a foglalkozás.

A fiam 5 lesz áprilisban középsős ő is, egyedül felöltözik(tudom hogy sokan ugyan úgy, mert az én gyerekeim voltak bölcsiben és már itt ment nekik).

Bölcsiben ma is kint voltunk, tegnap nem mert nagyon lógott az eső lába, oviban majdnem mindegyik csoport kint volt csak mi nem.

Azt mondja sok gyerek megy foglalkozásra, hát akkor annyival kevesebbet kell kivinni, utána meg öltözzenek fel a dajkával és mehetnek ki.

Nekem ez inkább a nem akarás.

márc. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esős időben nem mennek ki ha nem esik minden nap 11-11:45ig vannak kint.
márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!