Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis ünnepségre fekete leggings?

Ovis ünnepségre fekete leggings?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiscsoportos a lányom, március 15-ei ünnepség lesz a héten és kérte az óvoda hogy fehér blúzban, ünneplőben menjenek a gyerekek, a kislányok kapnak egyenszoknyát. Ünneplő csak egyberuha van, ezért ráadnám a fekete leggingst, az nem is mintás és elvileg úgy is lesz szoknya. Így jó, nem ciki? Fehér blúzt sem kaptam sehol, fehér fodros ujjú póló és fehér kardigán lesz.

márc. 12. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szoknya alá minek? Adj rá harisnyát szoknya alá.
márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem ciki, mièrt lenne?
márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

teljesen jó :)

Kiscsoportban még nem is elvárható az ünneplő. Fekete alj, fehér felső. Ami kényelmes.

márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Fekete leggings szoknya alatt elég hülyén mutat, adj rá fehér harisnyát, azt azért csak be tudsz szerezni. Mivel nincs túl meleg, valami vastagabbat, ne nejlont.
márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A fekete leggingst addig gondoltam, amíg ráadják bent az egyen szoknyát. Fehér nejlonharisnya, fekete leggings és azt majd leveszik róla. Csak azért gondoltam hogy mégsem egy szál harisnyában kuldom, ünneplő szoknya nincs.

márc. 12. 10:07
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
harisnyával meg egyrészt kényelmetlen a leggings, másrészt meleg is.
márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlgondolod. Amíg nem adják rá az ünneplő szoknyát, addig nem is kell ünneplőben lennie.Adj rá egy bármilyen szoknyát vagy nadrágot, amiben amúgy is lenne. Azt cserélik ki az egyen szoknyára. Gondolom, hétköznapokon se meztelen jár.
márc. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
márc. 12. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Sokkal fontosabb, hogy kényelmes és praktikus legyen, minthogy címlapfotózásra tökéletes legyen a gyerek. Az ünneplő csak egy szimbólum, egy fekete fehér összkép a gyerekek közt, nem kell szentírásnak venni, hogy mi lehet rajta és mi nem. Szerintem. :) Tökéletes a leggings is.
márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!