Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Autista 3.5 éves az integrált...

Autista 3.5 éves az integrált óvodai környezetben 4 órában hogy működött nálatok ...?

Figyelt kérdés

Nos! A kérdés kusza, de muszáj volt valahogy. Gyermekem integráló oviba mehet, beszél, kérésre wc-re megy, ugribugri énekes bohóc. Imádom! Nem agresszív, hiányzik az elmesélés még, de foglalkoztatható és nagyon okos, csak nem szereti ha követelnek tőle, vagy túl határozottan illetve túl simulékonyan közelítenek. Zenekedvelő, rosszcsont.

Nálatok hogy volt? Elég stesszes, izgulós fajta. Körömrágós, fogcsikorgatós, de már próbálja kifejezni hogy mit nem szeretne, vagy nem szeretne.

Óvónénik mire voltak vevők? Mi az amit kérhetek tőlük? Az ovi mellett lakunk. Oké, hogy 4 óra, de mi van ha már 2 óra alatt kibukik? Sír még 2 órát? Beszoktatás? Minden érdekel. Jogok, cselek, ötletek, gyerek hogy viselte, ha rosszul jött ki mi volt amikor azt mondtátok elég, inkább mégsem lesz jó. Hogy változott a gyerek viselkedése, mikor kezdett egész napos lenni? Bármi ami jól jöhet ...


ápr. 23. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta csak képzeletben van integrálás. Nekem nem autista a gyerekem hanem downos. Integrált oviba protekcióval vettèk fel, első napi beszoktatàs azaz 1 óra elteltével kivettem abból az óvodából. Ha érdekel bővebben mi volt elküldöm neked privátban.
máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen! Kíváncsi vagyok. Megírnád nekem? És azt is, hogy ezalatt az időszak alatt milyen állapotban volt a gyermeked és mire volt képes, hogy viselkedett. Köszönöm!
máj. 8. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!