Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónéniknek ajándék ötlet?

Scream85 kérdése:

Óvónéniknek ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
Akiknek volt már ovis ballagója, esetleg idén ballag....de igazából bárki, akinek ötlete van, szívesen fogadnék ajánlásokat, tanácsokat....Mit kellene adni az óvónéniknek ballagási ajándékként?

ápr. 29. 17:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%

13 az a helyzet ha nem bírták a képedet, mert pl húztátok a szátokat mert a szülő örül ha 4 re beesik a gyerekért, akkor is mindenkinek bele " illett" adni, szóval egyaltalán nem biztos hogy ez egy visszajelzés. 4 évre meg ne oszd le, mert minden évben van pedagogusnap, karacsony meg tudjatököm mi amire ajandékoznak.

Nem hiszem el hogy virágcsokor, bonbon, ital vagy valami nem elég.

ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
31%

Pfg en virag bolond vagyok 60nm vagy 100 csefepes viragom es szaporitom oket.

Oke neha eladok belole parat...


De nem kell nagyot venni egy kis max 10cm cserepes valami tokre jo. Mire nagy lesz eltelik 4-10 ev is marha nagyobba ulteted. Nekem van ekkoraban 20 eves novenyem. Direkt neveltem kicsire.

ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
32%

Nekem elég lenne, de ha már ezt kaptam ...

Amúgy itt volt egy kérdés, gondoltam válaszolok.

ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
13. Milyen márkás karóra jön ki annyiból? Ráadásul rögtön 3 darab?
máj. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!