Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai ballagásra mit szoktak...

Óvodai ballagásra mit szoktak adni manapság a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Én szerintem 30 éve semmit nem kaptam, nem tudom most mi a szokás. Anyósom rákérdezett, szívesen venne valamit a fiamnak. Én nem ragaszkodom hozzá, de azt sem szeretném, hogy ha beszélget a kis barátaival, azt kelljen mondania hogy semmit sem kapott...

Milyen értékben, milyen jellegű ajándékot vennétek kisfiúnak?


máj. 15. 22:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a sulihoz valamit, tolltartót vagy hasonló apróságot. Én nem kaptam semmi tárgyat, csak elmentünk fagyizni.
máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Valami kis játékot, ha nagyon akar adni valamit.

Nálunk abból állt az ünneplés, hogy otthon volt egy kis sütizés, ajándékot nem is kapott.

máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Kis csokrot lego figurakkal utana elvittuk sutizni.

Mi ennyit adtunk.

máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

Óvodai ballagás :D

Szerintem minden kidobott pelenka után gálaestet kellene tartani, nehogy megsérüljön a kis lelke.

máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy csak az enyémek ilyenek, de óvodásként még nem (volt) téma köztük ez a ki mit kapott, hol volt... 5 a kisebb, nagyobb már sulis.

Adj amit te jónak látsz. Nagyobbnak mi nem gondoltunk semmit, elmentünk fagyizni, nagyitól virágot, könyvet kapott.

A kicsi ha megtudja hogy kérhet valamit, tuti legót kér.

máj. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy mit kap.Nem hiszem,hogy egy ovisnak az érték a lényeg.Te tudod mit szeret,mire vágyik.
máj. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

4, 83-ben voltam nagycsoportos, az öcsém bölcsis, és már akor volt ballagás.

rElköszön a barátoktól, pedagógusoktól, teljesen normális, hogy lezárod valahogy az időszakot. És akkor nem lesz ilyen lelki toprongy, mint te...


Kérdező, mi megbeszéltük a barátok szüleivel, együtt elmentünk a tv-toronyba, kaptak fagyit. A mama meg elvitte megvenni a tolltartót :)

máj. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Tavaly kezdte az iskolát a lányom, neki az iskolákhoz szükséges dolgokat szedtük össze és mindenki "kért" valamit a listán, amit tőle kap a gyerek. Volt benne iskolatáska, tolltartó, tornazsák, tartós eszközök. Nem nyár végére hagytuk a bevásárlást, hanem apránként megvettük a dolgokat. Ezeket mi, a szülei választottuk ki a gyerekkel, a minőség és minta miatt, hogy ne a rokonok random döntései szerint alakuljon. Nekik megfelelt így, a gyerek is szereti.

Illetve mi ritkán ülünk össze mindannyian a távolság miatt, ez jó alkalom volt rá, és az egyik nagymama egy szép tortát hozott neki ajándékba az ebédre.

Nem gondolom, hogy átlagos napként kéne kezelni, a lányomnak élmény volt.

máj. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

#4 remélem nincs gyereked,ha van sajnálom szegényt!Az óvoda egy fontos része a gyerekeknek.Lezárul egy korszak,azért ez nagy dolog.Ez csak egyszer van a kis életükben!Szilveszter minden évben van,de fogadom azt megünnepled és s...gg részegre iszod magad. Azért vagy ilyen fogyatékos,mert elittad az agyad!

#6 voltam!

máj. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb ovisnak simán "el lehet adni" az iskolai felszerelést ajándékként. ;) Emlékeim szerint ezen kívül még egy plüssállatos csokrot kaptak, kifejezetten ajándékot talán nem.
máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!