Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok mennyi a kajapénz az...

Nálatok mennyi a kajapénz az oviban, napra lebontva? Csak érdeklődöm, nem a zsebekben turkálok.

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hol mennyit kérnek el az ovis étkeztetésre.

Leírhatjátok azt is, hogy hol laktok... megyeszékhely, közeli nagyváros..

Köszi.



2012. aug. 30. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
360 Ft/nap, Budapest
2012. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Bp., 700 Ft/nap. Reggeli, tízorai (gyümölcs), ebéd, uzsonna. Barátnőim azt mondják, sok. Nagyon jól főznek, saját konyha van, akárhányszor lehet repetázni, szerintem belefér.
2012. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
343ft/nap (reggeli,ebéd,uzsi) A tízórai gyümölcs amit mi viszünk.Mindenhéten kivan írva,hogy melyiknap kinek )kell vinni. (Budapest)
2012. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

353 ft/nap: reggeli, ebéd, uzsonna.

Budapest

2012. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket.

2. válaszoló... azért szinte a dupláját fizeted, mint máshol. Tudom, tudom a gyerek ennivalóján nem spórolunk.


Nálunk 400/nap, szintén Bp. és a papírom azt írja, hogy ez háromszori étkezés. Gyümit, zöldséget havonta kell vinnünk.


Barátnőmnél 340/nap és ebben 4 étkezés van.

2012. aug. 30. 15:48
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

Akkor már le sem merem írni, hogy ez céges alapítványi bölcsi, ahol a külsősöknek még havi díjat is kell fizetni (nekem nem, mert itt dolgozom).

Ezek szerint tényleg nagyon sok a 700... Bár az, hogy látom nap mint nap, hogy ott főznek, engem megnyugtat.

2012. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A mi ovinkban is ott főznek illetve egészséges dolgok vanna terítéken (teljes kiőrlésű pékáruk zöldség , főétkezések is natúr hús zöldségek főzelékek, van persze tészta is de nem heti 3-4szer mint máshol). 340/ nap. Fejér megyek kis település.

Csak összehasonlításként tudom a mellettünk levő településen 380/nap és teli van spagetti, grízes tészta kakaós tészta mákos tészta, gombóc, ilyesmivel.

2012. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 793 Ft/nap. :o(

Mi a felét fizetjük csak, mert 3 gyerekünk van, de ez így is sok.

És még mi vihetjük a gyümölcsöt kb. havonta 1x.

És épp most akadtam ki a tisztasági és a kreatív csomag összetételének láttán...


Azon gondolkoztam, hogy vajon az általános iskola még drágább lesz-e?

2012. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

405 ft/nap

Pest megye, kisváros


És általában valahol eltűnik a kiírt gyümölcs, zöldség ami ebédhez és uzsihoz van

hetente kell vinni mindenkinek fél kg gyümölcsöt.

2012. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bp.340 ft/nap(3x-i étkezés).Gyümit mi is viszünk(de ott is adnak).Nagyon változatos a kajájuk,és nagyon törekednek,hogy egészséges is legyen(teljes kiőrlésű pékárú,kenyér,zsemle,

fehér hús,stb.)

2012. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!