Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Melyik az a város ahol nem...

Melyik az a város ahol nem vették fel a gyereketeket, vagy ismerősötök gyerekét az oviba vlmi miatt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Budapest
2013. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szintén BP

helyhiányra hivatkoztak, fellebbeztünk, felvették

2 gyerekünkkel is így jártunk már, lassan már rutinnál válik a fellebbezés

2013. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Budapest. Ráadásul egyedülálló, dolgozó anya gyerekéről van szó, így a jóval távolabbi oviba sikerült csak bejutni.
2013. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bp déli agglomeráció. Helyhiány és a kora (még nem töltötte be az 5 évet). Van olyan ismerősöm - szintén itt - akinek a kicsit felvették bölcsibe, a nagyot meg nem vették fel oviba :(
2013. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dunakeszi. Egyetlen olyan családról sem tudok, ahol felvették volna a 3 évest, ha az anyukája otthon van a kicsivel. Pl. minket sem.
2013. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Még várom a további válaszokat!
2013. máj. 28. 09:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves pesti válaszolók, írnátok kerületet? Mert én csepeli vagyok és érdekelne, hogy errefelé is nehéz-e bejutni.
2013. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7. kerület. Barátnőm kislányát 3 helyről utasították el.
2013. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szintén Dunakeszi. 4,5 évesen nem vettek fel. :( Persze tavaly meg főleg nem vettek fel. XV.-be viszont felvettek. Ott harcolnak a gyerekekért az óvodák. Bölcsibe ugyanez.
2013. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Székesfehérvár. Áprilisban töltötte a fiam a 3 évét. Nem vették fel, mert én gyeden vagyok. De, a gyedem május 30-án jár le, vagyis holnap. Beíratkozáskor még munkáltatóit is vittem, hogy júniustól munkába állok. Mégis arra hivatkoztak, hogy gyeden vagyok és a gyerekem napközbeni ellátása biztosítva van. Kérdem hogyan, mikor május 31-től megyek vissza dolgozni?

De unokatesóm lányát felvették, pedig ő augusztusig van gyesen, fél évvel fiatalabb is a lánya mint az én fiam, csak neki van protekciója. Jövőhéten fellebbezek, hogy ugyan már, hogy lehetek gyeden szeptemberben, mikor az lejár május 30-al!

Kiváncsi lennék, még hány protekciós gyereket vettek fel!Akinek meg nincs protekciója, azt mindenféle indokkal elutasítják!

2013. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!