Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviból elballagó gyereked mit...

Oviból elballagó gyereked mit ad az óvónőknek és a dadának a virágon kívül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit, a csoportpénzből veszünk nekik ajándékkosarat és ékszert+ fotoalbumot csináltunk az együtt töltött 3 évről.

Külön csak virágot adunk.

2013. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Szintén a csoport ad közösen egy nagyobb ajándékcsomagot nálunk is.
2013. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Minden ballagótól elkértek 1500 Ft-ot, és minden nem ballagótól 1000 Ft-ot. Ebből vettek.

Nem is vagyunk/voltunk elégedettek a "munkájukkal", ezért semmit nem kaptak külön.

2013. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát mi még nem ballagunk, mert a Fiam 2 hónapja lett óvodás, eddig bölcsi volt, a Lányom pedig még csak középsős.


A bölcsődében a gondozónőknek egy- egy gyöngyből fűzött árvácskát adtam, kis vázába állítva gipsszel kiöntve! Egyik el is sírta magát, annyira tetszett neki!

A másik gondozó is felhívott és megköszönte.


Nálunk mindenkitől 500 Ft-ot kértek.


Ma volt a Fiam évzárója és az Óvónénik kaptam egy egy vázát, de valamilyen förtelmesen néztek ki, én sokkal szebbet tudtam volna találni, ha szmk-s lennék, de nem leszek. A dadus pedig egy tök sima üveg vázát kapott, legalább valamilyen gravírozhattak volna rá, de semmi nem volt csak egy egyszerű váza.

Tavaly kaspót kaptak a Lányom óvónői, idén nem tudom, az talán holnap derül ki, de a Férjem megy, nem én.


Tőlem külön kaptak/kapnak egy képeslapot, amit én készítettem, nem nagy ajándék, de a kezem munkája benne van mire az idézetet kiválasztottam és a 3d képeket megcsináltam az már nekem öröm volt. Igaz, leginkább a dadus örült neki szemmel láthatóan, az egyik óvónéninek csak úgy tetszett, a másiknak, meg nem igazán jött be, de jövőre majd más kapnak max.


Karácsonykor minden óvodai dolgozónak kis gyöngy angyalkát adtam ilyen felakaszthatót, na az bejött mindenkinek.


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!