Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviba benti cipőnek ilyen jó...

Oviba benti cipőnek ilyen jó lesz?

Figyelt kérdés

Vászoncipőt kérnek az óvónők.

[link]


2013. júl. 24. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem szabhatják meg.

Azért nem, mert nálunk pl. rengeteg gyerek hord supinált szandált benti cipő gyanánt, ami ugye magas állású bőr.

Én ovikezdés előtt elvittem a fiamat ortopédiára, ott monda a főorvosnő, hogy bizony szükséges.

2013. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szandit vinnék (nálunk azt kérnek) abban szellőzik a lába, és fontos hogy jó minőségű legyen (nem feltétlen drága, de jó) hisz abban van a lába egész nap.
2013. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
olyan benti cipője lesz amit viszel neki. Nehogy már az óvónő szabja meg milyen cipője legyen. Ok annyit igen, hogy pl. tépőzáras legyen ha még nem tud cipőt kötni. De más különben ne szabják meg milyen cipőt viszel. Ez a cipő teljesen jó. (óvónő)
2013. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

De bizony megszabhatják. Kötelezően "ajánlott". Aki meg nem azt teszi amit az ovónők kérnek ferde szemmel néznek rá, és inkább mindenki megcsinálja, mintsem a gyerekét érje hátrány.

Nálunk bentit nem szabtak meg, csupán a tornacipő kötelezően fűzős lehetett (kiscsoport-senki nem tud cipőfűzőt kötni, kioldódik, esnek-kelnek....), illetve ovis zsák csak textil lélegző, aki ilyen Hannah Montanas csiri-viri lányos fényes zsákot vitt vissza is küldték.....



Szerintem jó lesz, bár kissé drága. Inkább válassz olcsóbbat, és kettőt, mert ha baleset éri nem tudod mire cserélni, illetve nagyon gyorsan nől a lábuk, fél év után dobhatod ki.

2013. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez jo, mert tepozaras, nem kell a kotessel bajlodni, amig a gyermeked meg nem tud kotni.
2013. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én szandált viszek az oviba benti cipönek ,a lányomnak ,cipö jó de én enyiért nem veném meg ,illetve kintre játszosnak venék ilyett bentre inkább szandált .
2013. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt az egyetlen kikötés, hogy olyan benti cipője legyen a gyereknek ami tartja hátul a lábát, leginkább egy szandál legyen. Én vettem neki egy új DD Step szandált. Most akciós is és szellőzik benne meg tényleg jól tartja a lábát és azért csak egész álló nap abban lesz, nem mindegy. De ha nálatok ilyet kértek akkor ilyen kell. De tényleg nem a legjobb szerintem sem. :o Maga a cipő tök jó, jól is néz ki, csak egész nap ebben izzadni nem biztos, hogy jó lesz. :(
2013. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is szellőző lábbelit vennék, de ha van rá pénzed, olyan vegyél, ami egészséges a lábnak, mert a benti cipő van a legtöbbet a gyerek lábán, ősztől tavszig egész nap abban van, nem mindegy, milyen
2013. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ettől jobb minőségű vászon cipőt sajnos nem tudok. POnt azért néztem ki ezt,mert légáteresztő,bőr talpbetét stb..Hogy ha már vászon cipő,akkor legyen "drága". Amúgy én meg pl dd step szandál nem adnék rá,akkora harántemelő van ezekben,hogy sajnálnám szegény gyerekemet ilyenben egész nap...Ebben legalább nincs harántemelő. Azt mondták az óvónők,hogy vászon cipő legyen a benti.
2013. júl. 25. 15:53
 10/14 anonim ***** válasza:
A DD Step-ben nincs harántemelő. Nem gyógycipő.
2013. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!