Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nektek van nyári óvoda?

Nektek van nyári óvoda?

Figyelt kérdés
A csoportok vagy az óvodàk vannak összevonva? Mikor kell haza vinni a gyereket? Ebèd utàn vagy bent lehet nekik aludni?
2013. aug. 4. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk (Csepel) úgy működik, hogy júni közepétő szept elejéig az óvodán belül mindig összevont csoportok vannak, általában 2 csoportra való gyerek van a 6-ból. 5 hétre zár be az ovi és ebből 3 hetet lehet másik óvodába vinni, ott is aludhat, ugyanolyan rendszerben, ahogy rendesen a saját ovinkban. Viszont van 2 hét, amikor semmilyen óvodai ellátásra nincs lehetőség.
2013. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.Pesterzsébeten.2 hétig nem volt ovoda.Ahová járt azt bezárt,és utánna egy tagoviba ment a fiam 3 hétig.

2 hét szünet,és most a saját óvodájába jár.

Én reggel fél 8 ra viszem,és 16 órára megyek érte.

Remélem segítettem.

2013. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megyeszékhelyen lakunk

nálunk úgy van,hogy július 1-től augusztus 12-ig van szünet,ekkor egyáltalán nincs ovi

a városban van több ügyeletes óvoda,oda előzetes jelentkezés alapján lehet menni összevont csoportokba

tavaly a mi ovint volt ügyeletes,de akkor még bölcsis volt a fiam

tehát hat hét teljes szünet van,és csak ügyeletes oviba lehet menni

szerencsére mi meg tudjuk oldani a hat hetet,bár nagyon nehezen,sok szervezéssel,rohangálással

én két hetet tudtam itthon lenni,akkor nyaraltunk egy hetet,utána hol Anyukámhoz ment,hol itthon volt,meg volt egy hetet Anyósomnál

én nem dolgozom minden nap,mert 12 órázom meg éjszakázom,így csak azt kell megoldani,ha nappal dolgozok

2013. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!