Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis korú gyereket milyen...

Ovis korú gyereket milyen külön órára érdemes járatni?

Figyelt kérdés
TSMT? van értelme iskola előtt?
2013. szept. 11. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire szeretne járni? Olyan ami nem érdekli nagyon nem érdemes.
2013. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi karateval kezdtuk 4 evesen,majd kung-fu,es 6 evesen tenisz.Elotte 1,5 eves kortol jartunk zenebolcsibe,de a sportot jobban elvezi,es szerintem ez a lenyeg.Az uszas is nagyon jo,egesz picik is elkezdhetik,de nalunk az is heti 3 alkalommal van es igy nem fer bele a programba.
2013. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A TSMT nem egy különóra vagy hobbi, hanem egy terápia. Egészséges, jól fejlődő gyerekeknek semmi szükségük rá. Szerintem ezek mind jók: ovis torna, úszás, korizás, lovaglás, síelés, judo, művészi torna, balett, néptánc, zeneovi, agyagozás, kézműveskedés, drámajátékos foglalkozások, idegen nyelv.

Mindenképpen a gyerekkel kell megbeszélni. Elég nagy már, tud dönteni. Ha budapestiek vagytok, menjetek el a nagy sportágválasztóra, most lesz nemsokára, ott megismerheti a különböző sportokat.

2013. szept. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos, hogy magam foglalkoznék a gyerekkel. Mozgás-ritmusfejlesztés, kézműveskedés, dráma-helyzetgyakorlat, stb., ezeket a szülő is meg tudja otthon oldani. És a gyereknek is élmény.
2013. szept. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 3. válaszolóval tökéletesen egyetértek, különösen ezzel: "A TSMT nem egy különóra vagy hobbi, hanem egy terápia."


Én az enyémmel jártam suli előtt, nagyon sokat fejlődött, de neki szükséges is volt. A másik gyerekkel nem kellett...


Amúgy milyen lehetőségeitek vannak? Nagyvárosban - Budapesten éltek? Mert akkor ott csak annyi a lényeg, hogy a gyerek mit szeretne (mozgékonyabb és sportolna, kézműveskedne, zenéhez lenne kedve), mennyi pénzetek van és időtök, hogy ovi/munka után még elvigyétek valahová.

2013. szept. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam középsős, 4,5 éves. Mostantól jár majd úszni és angolra. Ő szeretné mindegyiket.
2013. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 évesem néptáncra és angolra jár, de mindkettő csak heti egy alkalom! Majd tavasszal (ha lesz kedve), akkor beíratom úszni is.
2013. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Budapestiek vagyunk. 6 éves, nagy csoportos.

5 éves korától jár úszni, ez továbbra is lesz, nagyon szereti, heti egy alkalom, de két edzés.

Mellé szeretnénk még valamit.


Mivel örökmozgó, gondoltam, h jó lenne neki a TSMT - terápia, mert attól tartok, h jövőre elsőben gondjaink lesznek. Utál rajzolni, kézműveskedni. Bár a nevtan-ban nem javasolták, szerintük elég a sok nagy mozgás.

2013. szept. 12. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!