Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elvált anyukák, gyerekeitek...

Elvált anyukák, gyerekeitek hogy viselték óvoda idején a válást? (többi lent)

Figyelt kérdés

válunk a férjemmel a hétvégén pakoltam össze a cuccát.

a gyerek hétfő-kedd nem ment oviba e miatt,anyukámnál volt hogy én nyugodtan tudjAK pakolni.

az óvónőnek holnap akarom elmondani hogy mi van,és a lányom is már holnap megy oviba.


nem lesz törés neki a válásunk,ugyanúgy fog jönni az apja mint eddig ,annyi különbséggel hogy nem alszik itthon,de sajnos a lányom már ezt megszokta mert a férjem az utóbbi időben már nem aludt itthon,mire hazajött addigra ő már aludt,mire felébredt már ment melózni korán,meg hát inkább anyás mint apás.. ritkán beszél az apjáról ha nincs itthon,rólam viszont annál inkább.


1 szó mint száz mit mondjak az óvónőnek holnap?

közös megegyezéssel válunk akkor viheti hozhatja a lányát amikor akarja persze előre megbeszélve.

nem a gyerekétől szakítom el csak magamtól.



2013. szept. 17. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ue. cipőben vagyok. A gyereket a bírósági végzés alapján adják ki.Ha az apának csak hétvégén van láthatási joga, akkor nem viheti el az oviból. Viszont ha a személyi lapjára beírod az apát, is, hogy viheti, kiadják neki.Ui. nagymama, szomszéd, barátnő stb.

Nekünk csak hétvégi láthatás van, de a gyerek és a munka körülmények miatt beírtam őt is, és mindig egyeztetünk.

2013. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!