Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 2011 októberében született...

2011 októberében született gyermeketek mikor fogja kezdeni az óvodát?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan december 1-jei, de jövő szeptembertől vagy decembertől fog oviba menni. Ez még sokmindentől függ.
2013. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 2011 novemberi végi, ahogy tölti a 3 évet, másnap kezdi az ovit. Legalábbis remélem :)

Én nem bánnám azt sem, ha már szeptembertől mehetne, de itt nagyon szigorúan veszik a 3 éves kort, nem mehetnek hamarabb a gyerekek.

2013. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, az én kislányom augusztus végén kezdi majd az ovit. Csak aggódtam, hogy nem lesz-e hozzá túl kicsi még :)
2013. okt. 14. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Most van vmi törvény, hogy 2,5 éves kortól be kell venniük a gyerekeket, ha szobatiszta.

Az én fiam 2011. májusi, és most decemberben, ahogy elmúlik 2,5 megy oviba.

2013. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 2011 decemberi, vagy szeptemberben kezd, vagy majd a téli szünet után januárban. Még nem tudom..
2013. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4-nek: Lehet, hogy ahol nincs bölcsi, ott felveszik őket. Nálunk van bölcsi, a 3 év alattiak oda járnak/járhatnak, az Önkormányzat nem 'engedi' a 3 év alattiakat oviba.

Lehet máshol máshogy van.

2013. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van törvény a 2,5 évesek felvételére, de ovija dönti el, hogy felveszi-e. Nálunk betöltött 3 évesek kezdik az ovit, 2014. októberében kezdhetne itt. Bp. 19.kerület
2013. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 2011. szeptember idusán született, igaz neki van "protekciója", most középsős a nővére. Úgy volt, hogy bölcsibe adom most, de a védő néni lebeszélt, ti. rajtafelejtik a bölcsődét - függetlenül attól, hogy szobatiszta v. sem -, az viszont messze nem foglalkoztatja annyira a gyerekeket, mint az ovi. Aug. 20-át követően minden évben megkezdődnek a beszoktatások és ők már a nagylányom idejében sem foglalkoztak azzal, ha vki majd csak nov.-ben tölti a 3-at.
2013. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. október 1-jén kezdődhet a beszoktatás. De óvodavezető válogatja, lehet már szept. 1-től beveszik, hogy együtt szokjon be az új kicsikkel.
2013. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!