Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha látnátok, hogy ellökik a...

Ha látnátok, hogy ellökik a gyerekedet az udvaron, felhoznátok a témát az óvónőknek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

Elofordul az ilyen.

2014. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Naná
2014. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

ha konkrét esetet írnál akkor amúgy könnyebb lenne


ha csak kis esés, mondjuk véletlenből, pláne, ha nincs se sérülés se semmi, akkor nem. Megoldják maguk közt a gyerekek, vagy úgyis bekapcsolódik az óvónő.

Ha komolyabb konfliktus támad, és amúgy is ott vagyok hogy látom, míg az óvónő nem, akkor meg közbeavatkozok. Ugyanígy játszótéren vagy bárhol máshol, ahol én mint felnőtt jelen vagyok míg a másik nem, akkor is szólok, irányítok, közbelépek, ha szükségesnek látom - bár igyekszem minimalizálni magam és amikor csak lehet, a gyerekekre hagyni a dolgok megoldását.

2014. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Múltkor arra mentem be, hogy az udvaron az egyik nagydarab gyerek, egy feleakkorába úgy belerúgott, hogy az elesett. Ezután teljesen begőzölve rugdosni kezdte a homokot az arcába. Óvónő 4-5 méterre állt tőlük háttal, és tett az egészre, pedig elég hangos volt a visítozás. Mikor észrevette, hogy van ott szülő, elkezdte az "ejnye-bejnyét".

HA az enyémet rugdosták volna, bizony rákérdeztem volna a dologra.

2014. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én előbb megkérdezném a gyerekem h miért lökte fel a másik..?
2014. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!