Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van olyan, hogy nem jó szándék...

Van olyan, hogy nem jó szándékkal szól az óvónő?

Figyelt kérdés
A minap szó szerint le idiótázta a gyereket...előtte kedvesen közölte, hogy biztos vesebeteg, vagy vérszegény-természetesen egyik se. Mintha direkt rosszakat akart volna mondani, ebben én nem látom a jó szándékot.
2014. márc. 16. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan óvónő, de jó szándékból sem tudom, hogy mennyire idiótázhatja le a gyereket.


Mit csinált a gyerek? És hogy függ össze azzal, hogy vesebeteg, vagy vérszegény?

2014. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd? Nem értem az összefüggést.
2014. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem függ össze, csak ezzel kezdte. mondtam, hogy én is fehérbőrű vagyok és rajtam is egyből látszik, ha fáradt vagyok, ráadásul ott csak másfél órát alszanak, itthon meg akár hármat is. Nem azt mondta, hogy hülye, hanem azt, hogy néha úgy viselkedik mint, aki azt se tudja hol van...én ilyet nem vettem észre rajta? Hát nem, sőt van amiben sokkal ügyesebb, mint társai. Csak azért, mert nem egy izgága, hebrencs? Nyugodt, ha van amibe belefeledkezik, az teljesen leköti? Na mindegy, csak rosszul esik, mert ha én láttam volna ezek közül bármi problémát, én magam vittem volna kivizsgálásra. Ráadásul most kezdtük az ovit, és tök jól beszokott. Szeret ott lenni, az is gond, hogy nem csinál mindent tök egyedül...nem terít, nem öltözik hibátlanul. Kérdem én, nem ráér ezekre év végére? A legszebb, hogy a kis barátnőjére meg azt mondta, hogy szerinte visszamaradott. Ha szerinte csak hülye gyerekek vannak, miért dolgozik ott???
2014. márc. 16. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked sem kellene ilyen formában mondania. A legrosszabb viszont, ha a gyerek is hallja, még inkább, ha a gyereknek is mond ilyeneket. Mély nyomot, sebet hagyhat benne. Ha biztos vagy az állításodban, mondd neki, hogy te is éppen ilyen voltál ovisan és ajánlj neki valami szakirodalmat. Talán végigbulizta a szorgalmi időszakot...
2014. márc. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!