Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti milyen koroszálynak ajánlan...

Ti milyen koroszálynak ajánlanátok a következő meséket?

Figyelt kérdés

Scooby-Doo, Frédi és Béni, Garfield, Tom és Jerry, Rózsaszín párduc, Bolondos dallamok


vagy esetleg ezek közül mit nem ajánlanátok egyáltalán? Zavar-e benneteket, hogy nagyon meganimált, 3d-s figurák vannak benne?



2014. nov. 2. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezeket kb ovis koromban néztem.Az új animációsok nekem nagyon nem jönnek be.A régi 2D-sek szerintem jobbak voltak.
2014. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal ezek egyike sem 3Ds. Vagy van uj valtozat beloluk?
2014. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Frédi és Béni kivételével mindegyket szokta nézni a fiam. 4 éves. Mondjuk a Scooby Doo-t nem szeretem, hogy nézi, nem is engedem neki sokat, a fiam pedig a Bolondos dallamokat szereti a legkevésbé.

A 3D-s részét nem értem a kérdésnek. Ez valami új dolog?

2014. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Frédi Bénit az én fiam se néz, de a többit igen, szintén 5 éves. Még a Kengyelfutó gyalogkakukkot szokta nézni a Boomerang-on (szintén 3D-s figurákkal). Én értem mire gondolsz, hogy 3D-s figurák vannak benne, engem nem zavar.
2014. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Scooby-Doo, ezt a 11 éves lányom szereti, a 6 éves fiamat egyáltalán nem érdekli.


Frédi és Béni, mi felnőttek szeretjük, egyik gyerek sem.


Tom és Jerry, mindenki szereti.


Rózsaszín párduc, Bolondos dallamok nem jön be senkinek.

Garfield-ot csak a filmfeldolgozásban nézzük,úgy szeretjük.

2014. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Baranka ***** válasza:
Óvodás, kisiskolás korosztályt mondanám. Az én 3 évesem a rózsaszín párduc kivételével mindegyiket szereti nézni.
2014. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!