Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Fél éves értékelés - más is...

Fél éves értékelés - más is érezte úgy, mintha egy idegen kisgyemrekről olvasna?

Figyelt kérdés
Olvastam az értékelést, és azt éreztem, nem az én kislányomról szól... rengeteg dolog volt, amin ledöbbentem, s mikor megkérdeztem ,ezt mi alapján vonták le, általában azt a választ kaptam, hogy igazából nem tudják, mert nagyon visszahúzódó a gyermek... ez igaz is, de akkor nem ezt kellene beleírni? olyan dolgokban írtak "negatívumot" amikre épp az ellenkezője igaz... annyira elszomorodtam, hogy ennyire nem ismerik, s nem tud önmaga lenni ott... :( pl. "elmékező készsége gyenge" - holott olyan dolgokra emlékszik, amire mi magunk nem... "szókincs átlagos" - holott ebben kiemelkedő 2 évesen tisztán folyékonyan, választékosan beszélt.... " egyedül nem eszik" - másfél éves kora óta önnálló... stb-stb... félre ne értsétek, nem azért bánt, mert hogy jobbnak tartom őt, hanem elbizonytalanodtam, egyáltalán jó-e neki az ovi, ha ennyire nem önmaga? Vagy ez teljesen általános, hogy az oviban ennyire másnak látják a gyermeket?
2015. jan. 26. 09:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én csak kicsit akadtam ki az ovis jellemzésen, nagyrészt egyetértettem vele. A fiam kiemelkedően okos, logikus gondolkodású, ezt a feladatokkal ott is bizonyítja. Tudom a hiányosságait, nem szeret rajzolni, nem tud formázni (pl gyurmát)m utál énekelni.

Az értékelésében ez van leírva: Nem tud és nem is szeret énekelni. Hát én elkáromkodtam magam, hogy az óvónője szerint ez a gyerek legfőbb jellemzője. Arról egy szó sincs, hogy okos, ír, olvas, számol, de nem tud énekelni. És ez nagy betűkkel, feltűnően kiemelve.

2015. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!