Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Idén vagy jövőre kell beíratno...

Idén vagy jövőre kell beíratnom az óvodába?

Figyelt kérdés
Gyermekem jövő év februárban tölti a 3- at. Azt olvastam,hogy a 2015/16- os "tanévre" a 2012. augusztus 31. születetteket kell holnap beíratni. Akkor ráérünk jövőre?

2015. ápr. 26. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Most írasd be, ha 3 évesen vinnéd.
2015. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itthon dolgozom, tehát nem gond, ha marad a pici, sőt! :-)
2015. ápr. 26. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ez jött: Ha 2015 augusztus 31-ig betölti a 3)at vagy ha előfelvételis vagyis szeretnéd előbb vinni.
2015. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

az óvoda kötelező, nem? mintha azt olvastam volna...


nekem úgy mondták, abban az évben kell beíratni amikor a 2 évet betölti, hogy jövőre azaz 3 évesen kezdhesse az ovit

2015. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kötelező csak jövő szeptembertől lesz neki, de ha van hely (nàlunk nem szokott lenni max októberig), akkor évköziskènt beírathatod. De nem kötelező még felvenniük, csak az idén aug

31-ig születetteket, ahogy a jogszabály kimondja.

2015. ápr. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Tehát mi jövőre iratkozunk. Levelet sem küldtek ezzel kapcsolatban. :) Szép napot Nektek!
2015. ápr. 27. 07:20
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mi" is februáriak vagyunk,4-én született a fiam :-)

Én megkérdeztem az óvónőnket,azt mondta hogy most a beíratásnál írassam be a gyerkőcöt.


De egyébként ha akarod év közben is beírathatod a gyermeked... :-)

2015. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A középső csemete nálunk október elején tölti be a 3 évet. Elméletileg csak jövőre kellene oviba íratni, de remélem már most felveszik, mert hiányzik neki a gyerek társaság. Itthon vagyok a picivel, ezért az bölcsi nem veszi fel. :(
2015. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!