Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A ti ovitokban hordanak a...

A ti ovitokban hordanak a fiúk bentre leggingset (fiús szinűt)? Ha igen, akkor magában vagy rövidnadrággal együtt viselik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 21:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy fiú legging,és bár nekem lányom van,de ha fiam lenne simán adnék rá ilyet,mert szerintem praktikus és nem is nét ki rosszul.Nekem a harisnya,rövidnadrágos párosítás sokkal gázabbul néz ki mint ez:


[link]

2015. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

10es, szerintem rossz hasonlat. inkább azt írnám, hogy olyan mint kisfiúnak fülbevaló vagy hasszú haj.

ezeket is pár fiús anyuka bevállalja, a többiek meg a háta mögött furán néznek rájuk.


mondjuk én már azon se csodálkoznék, hogy a következő a szoknya lenne, hisz a leggings eredetileg szoknya alá van, hát akkor már ha ilyet fiúk is hordanak akkor szoknyát is adjunk már rájuk...

2015. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Akkor a lányokra ne adjunk semmilyen nadrágot, hiszen az férfi/fiú viselet, régen télen is szoknyában jártak a nők/lányok. Nem?

Ja, a skótoknál népviselet a szoknya férfiaknál is:)

Amúgy szerintem nincs abban semmi rossz, ha egy fiú fülbevalót visel. Bár én ezzel úgy vagyok, ha a gyerek elég nagy, akkor ő maga döntse el, hogy akar-e fülbevalót.

Nekem a kisfiam mondta, hogy szeretne rövidnadrágban lenni az oviban. Mivel tél volt, ezért kapott alá harisnyát (persze fiúsat). Azért akarta, mert az kiscsoportos húga szoknyában volt az oviban és ő mint fiú, szintén rövidben akart lenni.

Amúgy leggingshez is szoktak a lányok rövidnadrágot felvenni, nem csak szoknyát.

2015. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Télen láttam rövidnadrággal, bár nem tudnám megmondani hogy leggings volt vagy harisnya. Azt meg nem is értem hogy a harisnya miért oké a leggings meg miért nem? A leggings praktikusabb.
2015. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a válaszolók nem tudják beazonosítani azt, amire a kérdező gondol.

Én csak ilyet adtam az 5 éves fiamra, imádom, nagyon könnyű viselet, más ötletem nem is igen lenne, hogy mit is adjak rá bentre őszi-téli időszakban. Én meg a polár melegítőktől vagyok rosszul..

Én a H&M-ben szoktam venni, vagy a vaterán, imádom! Találtam egy képet róla:

[link]

2015. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mi nyelvhasználatunkban inkább jégeralsónak hívnám, mert az jobban illik rá, a leggings inkább csak a női viseletet takarja.

Utolsó voltam.

2015. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fiúk rövidnadrágban vagy melegítőben vannak, cicnadrágban még nem láttam fiút. Harisnyában is csak kisebbeket, rövidnadrággal. de a harisnya szerintem nem igazán kényelmes, nem anyira rugalmas és nem is tiszta pamut, ráadásul folyton lecsústik, pisilés után nehezebb visszahúzni egy kisgyereknek, lóg az ülepe meg minden.
2015. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk a bölcsiben hordanak "tapadós" gatyót a kisfiúk. Könnyebben mozognak és nagyon cukik benne. Először furcsa volt, de sokkal könnyebben mozognak benne, mint egy vastag melegítőnadrágban. Nem nyomja a hasukat. Volt, akin piros volt, de a kék és a zöld volt a legjellemzőbb.
2015. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!