Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az ovitokban az ovónők cseréli...

Az ovitokban az ovónők cserélik a benti-kinti nadrágokat, vagy csak olyat vesztek amit rá lehet húzni a bentire?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy egy passzosabb belül bolyhos kinti nadrág nemigen jön fel egy benti nadrágra.
2015. dec. 2. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

nem, az óvónők nem cserélik. a gyerek igen :)

azt nem értem mi köze ennek ahhoz, hogy felmegy-e a bentire, enyém leveszi a bentit és felveszi a kintit ;)

2015. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ráveszik a bentire. Leggingsre vagy a harisnyára - lányok esetében. Amíg nem volt ilyen hideg, addig csak cserélték.
2015. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
első vagyok... jaaa, 2es, így már értem, nekem fiam van :D
2015. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem lányom és fiam is van. A fiúra is legginst/jägeralsót/passzos vékony tréninget adok és arra húzza fel a kintit amikor kimennek. A harisnyát sosem tűrte meg magán, de sok fiún látom az oviban, hogy harisnya+rövidnaciban vannak és amikor készülnek az udvarra, a gyerek leveti a rövidet és ráhúzza az udvaros nadrágot a harisnyára. De értelemszerűen az lenne a cél, hogy a gyerek önállóan tudjon öltözni, (persze kiscsopisnak segítenek eleinte), tehát eleve nem szerencsés azt a megoldást választani, ahol sok réteget kell fel-le húzgálni, vagy nagyon passzos és ezért nehezen ráncigálható alsó réteget ráadni - pl a harisnyák többsége ilyen - , mert ezeket a gyerekek nem tudják jól kezelni. És nem csak kimenéskor de pl mosdózáskor is gondot okoz, és sorra jönnek be a csoportba félcombig érő harisnyaüleppel, meg kiszakított derékgumival...
2015. dec. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!