Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért jó az oviban, hogy a...

Miért jó az oviban, hogy a lányok szoknyában, a fiúk pedig rövidnadrágban és harisnyában vannak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

A lányok gondolom azért vannak szoknyában, mert abban szeretnének lenni. Harisnyával, cicanadrággal nincs vele gond, kényelmes és csini is.

A kisfiúknál a harisnya-rövidnaci kombót viszont sose értettem...

2016. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ha kimennek ebben az időben overál van rajtuk. Azt a harisnyára sokkal kényelmesebb feladni, kényelmesebb benne lenni, mintha a nadrágra kéne felhúzni.


Kislányok sem feltétlenül azért vannak szoknyában, mert arra vágynak. Nálunk így kérték az oviban. Mondjuk nekem tök okés, mert a lányaim csak szoknyát hajlandóak felvenni. Az egybe ruha is szoknya náluk :)

2016. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb rávenni az overált.
2016. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoknya le, téli nadrág/overál fel egy mozdulattal. Az én fiam viszont sosem volt hajlandó harisnya+rövidnaciban lenni.
2016. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez van.Az oviban dög meleg van, a gyerekek pedig egy szál harisnyában szaladoznak bent.
2016. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom van. Harisnya + szoknya, melegebb időben leggings és póló/pulóver van rajta az oviban, mert a harisnyára egyszerű ráadni az overállt és ellenben a leggingsel, nincs kint a bokája. Fiúknál is gondolom ez az ok, bár Számomra fura.
2016. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lányom ruha+ legingsben bent az oviban .vagy polo+legings .
2016. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Sohasem adtam a fiamra harisnyanadrágot rövidnadrággal. :)

Overallos időszakban jégeralsó volt rajta szabadidőnaci helyett. Na nem azt a klasszik öregapám-féle alsót kell elképzelni, hanem a H&M-eset: [link]

2016. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért, ezek közül melyik furcsa neked? Így praktikus. Nem fáznak bent, kimenetelkor pedig könnyebb az öltözés, mert a nadrág alatti réteg már rajtuk van. A lányom is egyébként mindig cicanadrágban van bent - utálom a harisnyát, mert lecsúszik az ülepe, gusztustalan....
2016. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lányom is van, fiam is. A lányomra csak akkor adtam szoknyát, amikor kérte, általában benti nadrágban volt az oviban, mert utálta a harisnyát. A fiamra pedig spha nem adtam harisnyanadrágot rövidgatyával. Szintén benti nadrágot hord a csoportban. A szülő dönti el, mit ad rájuk, nyilván nem kötelező viselet.
2016. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!