Jogos a cikizés?

Figyelt kérdés
Gyerekemet csúfolják az oviban, mert nem főtt ételt eszünk vacsorára. Általában szendvics van teával, kakaóval. Én azt hittem mindenki ezt eszik (anyukám is ezt adott nekünk gyerekkoromban) Szóval nekem ez a természetes. Mások ezek szerint főtt ételt esznek? Okozhat valami gondot? Ti mit esztek vacsorára?
2016. jan. 21. 19:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Mi délben eszünk főtt ételt, vacsorára ritkán. Az ismerőseimtől úgy hallom, hogy azok esznek főtt ételt vacsorára, akinél nincs lehetőség ebédelni. Tehát nem a gyerek miatt, hanem a szülők miatt, de akkor már a gyerek is azt eszi, amit ők.
2016. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És akkor ti is szendvicset esztek?
2016. jan. 21. 19:31
 3/26 anonim ***** válasza:
8%
ha én szendvicset vacsoráznék, attól még a gyermekem, főtt ételt kapna vacsira, max uzsonnára jöhetne szendvics.
2016. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%

és kérdésre

szégyenteljes olyat cikizni, aki szendvicset eszik csak.

2016. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%

Nem hiszem hogy okozhat gondot, feltéve ha az ebéd főtt étel, és azért a vacsora se mindig ugyanaz a szalámis szendvics legyen, lehet variálni a feltéteket.

Nálunk kb 50 %_ban van hideg kaja vacsorára, vannak napok, amikor ebédről marad valami és inkább azt esszük, vagy este gyorsan összedobok valami tésztafélét, vagy sült krumplit, ilyesmit.

2016. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Elég szomorú hogy ilyennel csúfolódnak. Lányomat a hanghibái miatt kezdték csúfolni. Mondtam neki hogy legközelebb ha vki csúfolni kezdi mondja meg hogy ő is tudna csúnyákat meg bántóakat mondani mégsem teszi. Mert nem illik. Igyekszem meggyőzni arról hogy nem szabad elhinni az ilyen embereknek amit mondanak. Mert bámit is mondanak rá tudnia kell hogy ő úgy jó ahogy van és ne hagyja hogy más elrontsa a kedvét gúnyolódással. Sosem gúnyolódik a lányom. Ti szendvicset esztek, más meg mást. Miért ezt tanulják egyből meg a gyerekek hogy hogyan kell más dolgába ütni az orrukat....?
2016. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Mi is ritkan eszunk este fott etelt, nalunk a fott etel az ebed.


A vacsi szendvics, salata, virsli, tojas, kulonbozo kencek, melegszendvics, ilyenek.

2016. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Mi nem eszünk főtt ételt vacsorára és közel sem azért mert nem telne rá. Ebédre mindenki főtt ételt eszik, miért kellene még este is?
2016. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%
Ki csúfolja? A gyerekek? Hogy csúfolják? Nem tudom elképzelni, hogy az óvodában a gyereke között az a téma, hogy ki mit vacsorázik!
2016. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Mi se ettünk soha vacsorára főtt ételt kiskoromban. Nálunk is az általad leírt szendvics különböző feltéttel vagy meleg szendvics kakaóval/teával volt a jellemző.

Ma már megtehetném, hogy csináljak magamnak(mert gyerekem még nincs), de nehéz étel vacsorára szerintem nem tesz jót semmiképp. Ha nehezet eszek, akkor nem tudok elaludni vagy rosszat álmodok gyakran. Szerintem a gyerekeknél is így van. Fontos, hogy egészségesen táplálkozzon, de ez nem azt jelenti, hogy minden vacsora főtt étel kell legyen. Sok zöldség, gyümölcs és változatos táplálkozás a fontos.

2016. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!