Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai ballagás és évzáró...

Óvodai ballagás és évzáró után kell még mennie a gyereknek oviba? Ő is ballag.

Figyelt kérdés
Június 6-án lesz az oviban a ballagás és évzáró együtt. A fiam utál oviba járni már. Kirándulásra sem akar menni, ami 15-én lesz. Ha nem kötelező mennie évzáró után, akkor már nem vinném. Nekem is könnyebb lenne, nem kellene korán kelni. Itthon vagyok 7 hónapos kismamaként.
2016. máj. 20. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, de kérdezd meg az oviban.
2016. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Május 31-ig van Elvileg foglalkozás, nálunk júniustól már összevont csoportok vannak, május 27-én lesz ballagás. Szerintem már nem kell menni, kérdezz rá. De Elvileg a kajabefizetés mar megtörtént júniusra, nem? Akkor is rakérdezhettél volna.
2016. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell ebédet fizetnünk. A héten nem volt az óvoda vezető, óvónő meg nem tudta megmondani, mert kirándulásig minden gyerek szokott menni. Vagyis csak az utána levő héttől vannak összevont csoportok.
2016. máj. 20. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem muszáj menni, csak szólj az óvónőnek hogy már nem megy a nyáron és kész.
2016. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az iskolai év végéig kell menni....kb.júni. közepe, utána nem kötelező. Nálunk egy hét múlva lesz a ballagás. Én se bánnám már, ha nem kellene vinni oviba, szintén 7. hónapos kismama vagyok, itthon egy kétévessel. :)
2016. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kotelezo menni, ballagas utan mar csak felugyelet van nalunk.

Ugyan igy vagyunk mi is, kisfiam utalja az ovit. Ballagasi musorban sem akar szerepelni, mert az ovonot utalja.

Ha a kirandulasra nem akar elmenni vidd el abbol a penzbol fagyizni vagy jatszohazba esetleg valami kis jatek vagy valami ruha ami neki bejon.

2016. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Május 31-ig tart a nevelési idő. Utána már nem kötelezhetnek,hogy vidd. Szerintem. Kérdezd meg az óvónőt.
2016. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Múlthéten beteg volt a fiam, így nem tudtam megkérdezni. De ma voltam bent, ballagás után már nem kötelező járnia, úgyhogy nem megy már csak a hétem és hétfőn. De jóóóó! :)
2016. jún. 1. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!