Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van arra valami tipp hogy ha...

Van arra valami tipp hogy ha véletlen az oviba valaki tetves lenne a lányom be kapja el?

Figyelt kérdés
Lenne valami amivel ezt ki tudjuk védeni? Mese szép hosszú haja van és nem szeretném levágatni! Télen hetente mosok neki hajat de ha úgy veszem észre akkor persze megmondom neki! Nyáron mivel izados többször csak olvastam az sem tesz jót ha hetente többször mossuk neki! Eddig még szerencsére nem volt tetű az oviba de nekem ez mindig is félelmem volt:( köszönöm a tippeket
2017. jan. 2. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem Hedrin tetű megelőző spray-t, azzal fújom minden héten egyszer, hajmosás után a lányaim haját.
2017. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetű elleni sampont lehet használni megelőzésre is, persze másképp, mintha már tetves lenne (rajta van a dobozon,hogyan). Ha el is kapná véletlenül, akkor sem kell levágatni a haját, az régen volt divat. Ma már annyi mindent lehet rá kapni, amikkel a hosszú hajból is ki tudnád irtani.
2017. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
A gyógyszer tárba lehet venni sok féle dolgot erre. De mindegyiknek nagyon rossz az illata. Nekem ha egyszer lesz gyerekem biztos hogy fogok rá valamit használni mert sose tudni ki az ki nem és nem mondhatod neki hogy ne játsz vele mert tetves.
2017. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Hedrinnek nagyon jó illata van, és tök jól ki tudom fésülni a lányaim haját tőle.
2017. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni köszönöm szépen a válaszokat! 😊 Falusi óvoda és nagyon kevesen vannak így nem is tudnám mondani ne játszon vele! Nekem ez nagyon nagy félelmem hogy el fogja kapni ezért mindenkép ki fogom próbálni ezt a sparyt 
2017. jan. 3. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!