Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért az az első kérdése a...

Miért az az első kérdése a szülőknkek beiratkozáson, nyilt napon, hogy milyen külön foglakozások vannak?

Figyelt kérdés

nekem ez olyan furcsa..

nem az lenne a legfontosabb,hogy szokja meg a közösséget,szabályokat,-ne rángassák ki delutánonként táncolni,úszni..stb..?


2017. ápr. 29. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk azért, mert volt olyan anyuka aki nem jelezte időban h szeretné táncra beiratni a lányát, és bizony már nem volt hely. Szegény kislány hetekig sírt hogy kis barátnője is jár ő miért nem mehet.
2017. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%

Én ezt mindig annak tudom be hogy a szülő dolgozik így legyen elfoglaltsága a gyereknek. Engem is minden sz arra beirattak csakhogy legyen szabad idejük.

Nekem az is furcsa hogy 1 éves korába meg beadják a gyereket bölcsibe akkor minek szül???

2017. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
#2 es vagyok azt kihagytam hogy nyilván ha a gyerek akarja oké de én nem akartam rám erőszakolták. A zene iskolát szolfézzsal együtt meg úszást meg néptáncot a meg a suli zenekart.
2017. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Kedves 2-es válaszoló, lehet hogy furcsa, hogy beadja 1 évesen a gyereket bölcsibe, én is beadtam, mert vissza kellett mennem dolgozni. Készültünk a gyerekvállalásra, de nem minden munkakörben lehet megengedni a többi évi kihagyást, és a gyerek élete nem 2-3-4 évig tart amíg ovis lesz, utána is fel kell tudni nevelni, gondolni kell a jövőjére, hogy legyen miből biztosítani neki az iskolát, életkezdést. Ne ítéld el azokat a szülőket,akik beadják, hidd el jó okuk van rá.
2017. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Pedig egyszeru: a szulok manapsag mar ovodas kortol szethajtjak a gyereket. Jarjon angolra, jarjon valami sportra, jarjon valami egyebre, mindegy hova csak valamiben tunjon ki....nem ertek ezzel egyet, de nem az en gyerekemet hajtjak szarra szoval nem erdekel.
2017. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
A szülők rá vannak pörögve, hogy valamiben tehetséges legyen a gyerek és értsen mindenhez. Meg benne van tényleg az is, hogy addig legalább le van foglalva. Ismerek olyan 1 évest, akit visznek minden héten zenés foglalkozásra, babaúszásra és angol zenebölcsibe... ami most még szép és jó, de látható előre, hogy ahogy nő, egyre több dologra fogják majd beíratni, szegény gyereknek egy kis szabadideje sem lesz már az iskola mellett.
2017. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Mert fontosak. Fiamnak van hetente: 1 fejlesztő tornája, 1 karate, 2 angol és 2 úszás. Van ami szüksédes és van amit ő akar. Ha van az oviban ezekre lehetőség akkor nem kell szabadidőben hurcibálni. Nálunk a karate és az angol van az oviban.
2017. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Uramisten.....csori gyereket nem irigylem aki ennyire be van osztva. Mikor van szabadideje??
2017. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%

Azért is fontos, mert a gyereknek igenis kell az egyéb délutáni elfoglaltság. Kell sport például. Ahol megtanulhat nyerni, veszíteni, alkalmazkodni, csapatban együttműködni, rendszerességet stb. Az kívül, hogy erősebb lesz (nem lesz görbe, ne kelljene gyógytesire járni), hogy a suli után kicsit kimossa az agyát, hogy kap egy kis adrenalint. Soroljam még? Rengeteg haszna van.

Meg azért is, hogy legyen miről mesélnie majd a saját gyerekeinek. Meg azért, hogy kipróbálhassa magát mindenféle foglalkozásokon, hogy mire jön a pályaválasztás, addigra legyen arról gőze, hogy milyen beállítottáságú, mik érdeklik.

2017. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert ha az oviidőben tud ilyenekre járni, akkor nem viszi sehova utána és többet vannak együtt. Én sem vagyok a különórák híve, de ha oviidőben van mondjuk játékos angol vagy úszás, akkor mindenképp beíratom rá a lányom, mert gazdagítja az oviidőt, és attól még bőven tud játszani, nem úgy mint pl. iskola után.
2017. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!