Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek? Kihez forduljak?...

Mit tegyek? Kihez forduljak? Egyáltalán van jogom beleavatkozni?

Figyelt kérdés
A környékemen találtam egy 15 éves lányt facebookon aki egyre aggasztóbb posztokat tesz ki a facebookon. A lánynak tuti biztosan mentálisan baja lehet, esetleg autista (nem tudom, nem értek hozzá) de nem normális dolgokat csinál az fix. El nem tudom képzelni milyen környezetben, milyen szülőkkel él ez a lány. Nagyon beteg dolgokat posztol/ír ki plusz fotók stb. Nem tudom mit tegyek? Kinek szóljak? Nem ismerem a lányt, nem tudom pontosan hol lakik, kik a szülei stb. Egyáltalán beleszóljak vagy hagyjam az egészet?
2021. dec. 3. 00:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem sok mindent tudtunk meg.


Mik azok a "nagyon beteg dolgok?

2021. dec. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Képen mutatja hogy granulált tápot eszik ani ugye az állatoknak van. Olyan rajzokat rak ki amin lerajzolja hogy az embereket megölik,majd ledarálják és az emberhús kerül a hamburgerbe.

Kirakta 1 éve hogy ő vegetáriánus kannibalizmus életvitelt kezdett.

A tojásra mint ételre a madármenstruáció szót használja. Képeken fent van hogy a tükörtojást egy tisztasági betétről eszi stb. Kirakta hogy eljegyezte őt 2 éve a macskája. Az udvarukon lévő lakókocsiban lakik egyedül. Szúnyoglárvákat "szaporít" stb.

2021. dec. 3. 08:09
 3/29 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem csak van humora.

Ezek gondolom művészi karikatúrák. Te még sosem láttál ilyet?

Hát ha horgászathoz való szúnyoglárva, akkor üzleti érzéke is van mert a tűzőből egy leevél 3500körül van!

2021. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

Meséld el kinek és mit szeretnél jelenteni? Mit? Ha nyílvánosan kínozna állatot, más személyt akkor azt mondom igen, jelentsd. De ezen mit szeretnél? Ez szimplán csak tipikus tini megbotránkoztatás.. Figyelemfelhívás.


Egyáltalán honnan tudod, hogy fixen a képen egy 15 éves csaj van és nem egy kamu profil?


Foglalkozz a saját unalmas életeddel..

2021. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Huuu de borzasztó. A kutyatápot én is megkóstoltam gyerekként, őszintén szólva kevésbé káros, mint a mosószertabletta kihívás volt. Én ennyi idősen egy sajàt képregényt készítettem egy fogszabályozós vàmpírlànyról, aki nem tudott rendesen nyakakat szívni és rendre megölte az embereket véletlenül, mert beléjük akadt a fogszabi. (leszakadt fejek, vér, kilógó erek és inak a nyakon, letépett kezek, volt ott minden)

A többi is csak sima tinis groteszkhumor, a hozzád hasonló nyárspolgárok idegeinek izgatása a cél, ezt el is érte a lány. Innen is gratulálok neki.

2021. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

vegetáriánus kannibalizmus életvitelt kezdett.


Hűbazz, itt azért neked is hiányzik egy kerék.

2021. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Te jó isten....

Ha a saját szemetekkel látnátok a lány profilját akkor talán máshogy gondolkoznátok.

Nektek normális az hogy egy 15 éves lány egy tisztasági betétről eszi a tükörtojást? Húsvétra tisztasági betéteket festett a "tojásfára" dísznek. Illetve folyamatosan kiírja hogy emberhúst tesz a bolognaiba.

Nem gondolnám hogy az a rajz is normális egy 15 éves lányál.


Pár hónapja leégett a házuk belül és a lány videóra vette a tűzoltókat ahogy oltják a tüzet és a lány nevetgél a videóban miközben a háttérben ég a házuk.

Youtube-on is beszéltek róla páran mert oda is töltött fel magáról videót ahol eljátszotta a saját halálát. Illetve hogy a Lidl meg akarja őt ölni.


És még sorolhatnám......

A napokban láttam róla videót is ahogy a vonaton valakibe belekötött (az illető egy kutyával szállt fel a vonatra) és a csaj rendesen kiakadt rá hogy azonnal üljön el mert a kutya meztelen és a vonaton tilos a meztelenkedés. Meg hogy a kutyának mentalis baja van hogy levetkőzik a vonaton. Végül a csaj elült onnan mert hogy félt hogy a kutya megerőszakolja őt.

2021. dec. 3. 09:53
 8/29 A kérdező kommentje:
Nekem hiányzik egy kerék? Ezt nem én találtam ki. Pontosan a csaj oldaláról idéztem a mondatot.
2021. dec. 3. 09:55
 9/29 anonim ***** válasza:
38%

Ritka szar unalmas életed lehet..

szegény te..

2021. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%

Engem inkább az gondolkoztat el, és borzaszt el, hogy vadidegenként "kukkolsz", vájkálsz az életébn, meg kutakodsz egy ismeretlen után..

Mi ez ha nem perverz és beteges? 🤔

2021. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!